امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۲۹ | تعداد بازدید : 16868 نفر | امتیاز خبر :
 • ۲۲ بهمن مانور حمایت مردمی از نظام اسلامی و ولایت/آفرین بر این وحدت،وفاداری،شور،شعور و وطن پرستی

  22 بهمن مانور حمايت مردمي از نظام اسلامي و ولايت/آفرين بر اين وحدت،وفاداري،شور،شعور و وطن پرستي امام جمعه شهرستان پيشوا گفت:22بهمن مانور حمايت مردمي از نظام اسلامي و ولايت و هبري است، آفرين ...

  ۲۲ بهمن مانور حمایت مردمی از نظام اسلامی و ولایت/آفرین بر این وحدت،وفاداری،شور،شعور و وطن پرستی

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:۲۲بهمن مانور حمایت مردمی از نظام اسلامی و ولایت و هبری است، آفرین بر این غیرت ، وحدت ،همزبانی  و وفاداری ؛ این شور و شعور ووطن دوستی را ارج می نهیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) شهرستان پیشوا ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تقدیر از حضور تماشایی مردم اظهار داشت : آفرین بر این غیرت ، وحدت ،همزبانی و وفاداری ؛هزاران بار خدا را شاکرهستیم که در بین ملت بزرگی هستیم که ۴۰ سال مقتدرانه و وفادارانه در پشتیبانی از ولایت و شهدا سر از پا نشناختند.

  وی افزود:۲۲ بهمن مانور حمایت مردمی از نظام اسلامی و ولایت وهبری است و بزرگترین عامل ایجاد و دوام انقلاب مردم بودند و هستند؛ این شور و شعور ووطن دوستی را ارج می نهیم.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حضور تماشایی مردم گفت:آفرین بر حضوری که سالهای سال میگذرد و همچنان ادامه دارد؛مردم پیشوا با پیروی از مقام معظم رهبری و با حضورتماشایی خود ثابت کردند پیشگام هستند.

  وی در ادامه بیان داشت:مردمی که از پیشگامان انقلاب بودند و ۱۵ سال قبل از بقیه شهرها و استان ها آن زمان که کسی جرات حمایت از امام را نداشت این شما بودید که در راه دفاع از مرجعیتشهید دادید.

  باقری در این روز بزرگ جای امام و شهدا خالی است تا عظمت و ماندگاری اثر خون خود را بیینند ؛عاملی که سالهای سال اتحاد را در میان خون و اتش نگه داشته ایستادگی و وحدت مردم بوده وخواهد بود.

  وی افزود:فکر کردند اگر تهدید و ترور کنند ،جنگ،آشوب و اغتشاش راه بیندازند ، ملت عقب نشینی می کنند؛ آنهایی که معنی ومفهوم انقلاب را درک نمی کنند بدانند استکبار در این چند سال با تهدید و جنگ تلاش کرد ملت و حکومت را از اسلام جدا کند اما مردم با اتحاد خود نقشه های آنها را نقش بر آب کردند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:بدانید هر چه به قله نزدیک تر میشویم اکسیژن کمتر و مشکلات بیشتر می شود ؛با وجود تمام هجمه و مکر و حیله علیه ملت ایران ،دشمن مستاصل شده است و مردم ما هیچگاه پشت انقلاب و رهبری را خالی نخواهند کرد.

  وی با بیان مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی تصریح کرد: علما و بزرگان کشور قبل از انقلاب برای به دست آوردن استقلال سیاسی بسیار تلاش کردند اما نتوانستند موفق شوند ،انقلاب اسلامی ایران به مردم و کشور استقلال و هویت و شخصیت ملی بخشید .

  باقری در پایان گفت : ما مردم پیشوای مقدس در کنار حرم حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع)با شهدای عزیز و امام و رهبری عهد میبندیم با خونمان تا پای جان ،این پرچم عزت و افقتدار را بر زمین نخواهیم گذاشت.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای