امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 23 ژوئن, 2018 | ساعت انتشار خبر : 13:00 | تعداد بازدید : 24566 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۸۸ هکتار بافت فرسوده در پیشوا وجود دارد/طرح تشویقی شهرداری برای احیا بافت های فرسوده

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا؛امیرافشین رئیسی نژاد در رابطه با احیای بافت های فرسوده اظهار داشت: ۱۸۸ هکتار بافت فرسوده در شهر پیشوا وجود دارد ،شهرداری آمادگی دارد تا ...

   

  ۱۸۸ هکتار بافت فرسوده در پیشوا وجود دارد/طرح تشویقی شهرداری برای احیا بافت های فرسوده

  معاونت شهرسازی شهرداری پیشوا گفت:مالکانی که در سال جاری اقدام به بازسازی ملک وبافت فرسوده خود نمایند از طرح های تشویقی که شهرداری بر این منظور در نظر گرفته است برخوردار می شوند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا؛امیرافشین رئیسی نژاد در رابطه با احیای بافت های فرسوده اظهار داشت: ۱۸۸ هکتار بافت فرسوده در شهر پیشوا وجود دارد ،شهرداری آمادگی دارد تا مالکین در صورت تمایل به ساخت و احیا ملک خود،جزئیات استاندارهای لازم در حوزه ساختاری را طبق قانون در اختیار آنان بگذارد .

  وی افزود:تبلیغات گسترده ای را در حوزه احیای بافت های فرسوده در کل کشور شاهد بودیم، که این نشان از اهمیت موضوع بازسازی بافت های فرسوده دارد،مالکانی که در سال جاری اقدام به بازسازی ملک وبافت فرسوده خود نمایند از طرح های تشویقی که شهرداری بر این منظور در نظر گرفته است برخوردار می شوند.

  معاونت شهرسازی شهرداری پیشوا بیان داشت:گام اول در حوزه شهرسازی بحث طرح تفضیلی و رعایت اصول و استانداردهای ساختمانی است که با فرهنگ سازی مناسب و شرح این اصول سه گانه برای سازندگان و مالکان، آنها را تشویق به اجرای استانداردها کنیم؛سعی ما بر این است که پرونده های ساختمانی رمربوط به بافت های فرسوده می شوند، کمتر به سمت ماده ۱۰۰ هدایت شوند.

  رئیسی نژاد در پایان گفت: یکی از مشکلات اساسی کلان شهرها در حال حاضر مسئله پارکینگ است که در آینده ای نه چندان دور در شهر پیشوا هم با این بحران مواجهه خواهیم بود، که البته پیشنهاد شهرداری و کارشناسان حوزه شهرسازی تجمیع مجتمع های ساختمانی و مسکونی است و اگر مالکان بافت های فرسوده در ساخت و ساز خود به این موضوع توجه لازم را داشته باشند، کمک شایانی در توسعه شهری کرده اند./انتهای پیام

  ۱۵۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای