امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 23 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:57 | تعداد بازدید : 4956 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۵ پاتوق سوداگران مرگ در روستاهای پیشوا تخریب شد

  دادستان پیشوا گفت: با حضور نیروهای انتظامی شهرستان پیشوا و شرق استان تهران 15 مورد از اتاقک‌های مخصوص توزیع مواد مخدر در یکی از روستاهای پیشوا تخریب شد عادل رحمانی در گفت‌وگو با ...

  دادستان پیشوا گفت: با حضور نیروهای انتظامی شهرستان پیشوا و شرق استان تهران ۱۵ مورد از اتاقک‌های مخصوص توزیع مواد مخدر در یکی از روستاهای پیشوا تخریب شد

  عادل رحمانی در گفت‌وگو با ندای پیشوا با اشاره به خبر فوق اظهار کرد: این اقدام باید پیش‌تر انجام می‌گرفت چراکه چند روستا در اطراف پیشوا آلوده هستند که پاتوق فروشندگان مواد مخدر شده بود.

  وی افزود:هدف اصلی عملیات برخورد به صورت موثر و پیشگیرانه بود، به همین دلیل باید زمینه‌های منطقه‌ای و محلی ارتکاب این جرائم مورد هدف قرار گیرد که تخریب اتاقک‌های تو در تو با درب‌های آهنی و چند قفله در مکان‌هایی که صرفا با کاربری حرفه‌ای توزیع مواد مخدر ساخته شده یکی از آنهاست.

  دادستان پیشوا بیان کرد: ما تلاش می‌کنیم با این اقدامات زمینه‌های وقوع و جرائم مواد مخدر را منطقه از بین ببریم.

  رحمانی با بیان اینکه هدف ما برخورد با توزیع‌کنندگان مواد مخدر است، ادامه داد: امروز قریب به ۱۵ مورد از این اتاقک‌ها تخریب شد، اتاقک‌هایی که مخصوص فروش مواد مخدر است.

  وی تصریح کرد: اتاقک‌های تودرتو با درهای آهنی که ۶ قفله است و در نهایت منتهی به یک فضای محدود می‌شود، چاهی درون اتاقک است که در صورت عدم امنیت مواد به داخل آن پرتاب می‌شود تا خود را مبری از ارتکاب عمل مجرمانه نشان دهند.

  رحمانی بیان کرد: این اقدام به صورت غافل‌گیرانه بود و از اولین ساعات بامداد روز سه شنبه تمام نیروها حاضر شدند تا امنیت این منطقه تامین شود.

  دادستان پیشوا در پایان به ابراز رضایت شهروندان اشاره و خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت در اجرای طرح پاکسازی و پیشگیری موضوع رضایت مردمی بود که به روش‌های مختلف این موضوع را بیان و از اقدام انجام شده ابراز رضایت کردند.

  ۶۷۴ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای