امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:37 | تعداد بازدید : 666 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۵ رشته انشعاب غیرمجاز در پیشوا کشف و قطع شد

  مدیر آب و فاضلاب شهرستان پیشوا گفت: شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز آب در شهرستان پیشوا به ویژه در بخش روستایی به صورت شبانه روزی و بی وقفه انجام می شود/ به ...

  مدیر آب و فاضلاب شهرستان پیشوا گفت: شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز آب در شهرستان پیشوا به ویژه در بخش روستایی به صورت شبانه روزی و بی وقفه انجام می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محمدرضا رمضان زاده مدیر آب وفاضلاب شهرستان پیشوا دز جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به مشکلات و چالش های موجود در حوزه آبرسانی روستایی و با هدف مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، کشف و قطع انشعابات غیرمجاز به صورت جدی از سوی این امور پیگیری و متخلفین به مراجع قضایی معرفی می شوند.

  رمضان زاده تصریح کرد: در پی گشت زنی اکیپ تخلفات آب در سطح روستاهای شهرستان پیشوا در دو روستای قلعه نو و شعیب آباد ۱۵ رشته انشعاب غیرمجاز کشف و بلافاصله اقدامات لازم در این راستا انجام شد.

  وی گفت: صاحبان این ۱۵ رشته انشعاب غیرمجاز آب شرب مورد نیاز روستاییان را در بخش باغداری و کشاورزی به صورت بی رویه هدر می دادند و سبب بروز مشکلات کمی وکیفی در آبرسانی می شدند که با قطع به موقع این انشعابات مشکلات مذکور برطرف گردید.

  http://nedayepishva.com/?p=64540&preview=true لینک کوتاه

  ۶۱ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای