امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 5 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:33 | تعداد بازدید : 2382 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۵ خرداد نقطه عطف انقلاب اسلامی است

  امام جمعه پیشوا گفت: 15 خرداد نقطه عطف انقلاب اسلامی است و کفن پوش شدن مردم دیار 15 خرداد اوج هنرمندی و گذشت است/ به گزارش ندای پیشوا,حجت الاسلام‌ و المسلمین روح الله ...

  امام جمعه پیشوا گفت: ۱۵ خرداد نقطه عطف انقلاب اسلامی است و کفن پوش شدن مردم دیار ۱۵ خرداد اوج هنرمندی و گذشت است/

  به گزارش ندای پیشوا,حجت الاسلام‌ و المسلمین روح الله باقری در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان پیشوا که پس از سه ماه برگزار شد اظهار کرد:تقوا توصیه خداست که بهترین توصیه به پیامبران نیز هست.

  وی با اشاره به سالگردرحلت امام (ره) نیز افزود: امیدوارم راه امام در زندگی فردی و اجتماعی و فرهنگی ما جاری بشود .

  امام‌جمعه پیشوا بیان کرد: اقا از قول امام می گویند : که امام گفته است قوی باشید،احساس ضعف نکنید،به خدامتکی باشید که اگر باهم و مقابل دشمن محکم بایستید هیچ ابر قدرتی نمی تواند به شما ضربه بزند.

  باقری با اشاره به سالگرد قیام پانزده خرداد نیز عنوان کرد: ۱۵ خرداد نقطه عطف انقلاب اسلامی است که سه عنصر مهم رهبری ،مرجعیت و مردم و انگیزه دینی در آن نقش داشت.

  وی ادامه داد : در این قیام مردم دیار پانزده خرداد این عناصر مهم وجود داشت که بر گرفته از راه امام حسین،بنی اسد و دفاع از مرجعیت بود.

  امام‌جمعه پیشوا گفت:کفن پوش بودن مردم این دیار اوج هنرمندی و گذشت بود که به خاطر مبارزه با ظلم و ستم کلیومتر ها راه رفتند و مبارزه کردند.

  باقری به همایش پیشوای قیام نیز اشاره کرد و گفت: همایش پیشوای قیام با حضور ۱۱۰ هنرمند انقلابی در پیشوا برگزار شد که هنرمندان و رسانه ها تلاش های زیادی کردند و کار بزرگی بود که برکات خیلی مهمی در پی خواهد داشت.

  وی به شروع بکار مجلس نیز اشاره کرد و گفت: نماینده سابق ضعف هایی هم داشته است اما از تلاش های ۱۲ ساله ی اقای نقوی تشکر می کنیم و برای آقای نوش آبادی آرزوی موفیقت دارم.

  امام‌جمعه پیشوا ادامه داد: مردم انتظارات زیادی از این‌مجلس دارند که بسیار ضروری است و مشکلات بیمارستان،زیر ساختی و… که نماینده فعلی با عزمی مضاعف باید فعالیت کنند تا منطقه از محرومیت در بیاید‌

  باقری به حوادث امریکا نیز اشاره کرد و گفت: اتفاقات آمریکا نشان از چهره ی واقعی و بدون روتوش آمریکا است که سالیان سال در کشور های دیگر نیز داشت.
  امام جمعه پیشوا گفت:امریکا به مردم خودش رحم نمی کند به دیگران رحم کند؟

  باقری تاکید کرد: تحریم های علیه ایران و تحریم فرمانده انتظامی کشور نشان از مشکل آمریکا با امنیت است و آمریکا با امنیت و آرامش کشور ما مشکل دارد

   

  انتهای پیام/*

   443 total views,  1 views today


  ابرچسب : ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای