امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۳:۴۲ | تعداد بازدید : 8411 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۵ خردادی ها در ۲۲ بهمن دوباره به ولی فقیه زمان خود لبیک میگویند

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا؛ حجت الاسلام روح الله باقري در مراسم گراميداشت ايام الله دهه فجر در مسجد امام خميني (ره) پيشوا با بيان بالاترين درجه اي که انسان عادي ميتواند ...

  ۱۵ خردادی ها در ۲۲ بهمن دوباره به ولی فقیه زمان خود لبیک میگویند

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: لبیک در ۱۵ خرداد ۴۲ باعث پیروزی انقلاب شد و و آنجا بود که مسیر به کلی عوض شد و در این مدت۴۰ سال ما را به بلندترین قله های عزت و افتخار رساند و مردم پیشوا اینبار برای حفظ انقلاب در ۲۲ بهمن  به ولی فقیه زمان خود لبیک میگویند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛

  حجت الاسلام روح الله باقری در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر در مسجد امام خمینی (ره) پیشوا با بیان بالاترین درجه ای که انسان عادی میتواند به ان دست پیدا کند ،اظهار داشت : فرق انسان عادی و معصومین در درجاتی است که به آن دست پیدا میکنند ؛به غیر از ۱۴ معوم همه انسانها جایز الخطا هستند و ممکن است مرتکب گناهانی بشوند.

  وی افزود:بالاترین درجه ای که انسانهای عادی میتواند به ان دست پیدا کند و بالاتر از این درجه دیگر وجود ندارد ،توفیق سربازی امام معصوم است .

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه ورود به پادگان سربازی حضرت ولیعصر (عج )شرایطی دارد گفت: نخستین شرط معرفت نسبت به امام و جایگاه ایشان است ،خیلی از افرادی که نسبت به امام معرفت داشتند مثل مالک اشتر مطیع امر ولی فقیه زمان خود بودند.

  وی افزود :شرط دوم عشق و دلدادگی نسبت به حضرت ولیعصر (عج) وسوم داشتن امید به آینده ای روشن با حضور امام زمان است ؛ چهارم تلاش و کار و مجاهدت ومقاومت و در صحنه بودن  است.

  باقری اظهار کرد:امروز نزدیک به  ۵۰۰ میلیون نفر شیعه داریم در مخیله هیچ کس حتی خطور نمیکرد حکومتی در یک کشور شیعه نشین شکل بگیرد که در راس آن عالمی باشد عامل و مرجع تقلید متقی و خدا ترس باشد.

  امام جمعه پیشوا با بیان نقش امام زمان (عج) در شکل گیری انقلاب اسلامی گفت:قبول داریم که مردم و شهدا هستند و کمک می کنند اما فراموشی امام زمان بی انصافی است و حتی شهدای ما در جنگ امام زمان (عج) و امدادهای غیبی ایشان را دیدند و حس کردند.

  وی افزود:در این مدت ۴۰ سال امام زمان (عج) پشت نظام اسلامی بودند و گرنه هیچگاه  با این همه شیطنت و هجمه و توطئه دوام نمی آورد؛ وجود انقلاب اسلامی مهمترین زمینه ظهوراست و اگر تداوم نداشته باشد قطعا ظهور به تاخیر می کشاند.

  باقری در صحنه بودن و حمایت از ولی فقیه را تمرین ولایت مداری قلمداد نمود و گفت:مراقب باشیم همان بلایی که کوفی ها بر سر نائب امام حسین آوردند بر سر نائب امام عصر خود نیاوریم.

  وی در ادامه گفت: تمرین ظهور صغری حضرت ولیعصر (عج)همین انقلاب است، ما باید تمرین ولایت مداری داشته باشیم تا یاد بگیریم  وقتی امام عصر آمدند چطور برخورد کنیم .

  باقری با اشاره به اینکه ملت ایران تمرین ولایت مداری را خوب انجام دادند تصریح کرد: ۱۵ سال قبل ازوقوع انقلاب  لبیک گفتن مردم به امام خمینی (ره) این مردم و زوار و پیش کسوتان پیشوایی بوند که از ولی فقیه زمان خود دفاع کردند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: لبیک در ۱۵ خرداد ۴۲ باعث پیروزی انقلاب شد و و آنجا بود که مسیر به کلی عوض شد و در این مدت۴۰ سال ما را به بلندترین قله های عزت و افتخار رساند و مردم پیشوا اینبار برای حفظ انقلاب در ۲۲ بهمن  به ولی فقیه زمان خود لبیک میگویند

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای