امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ خرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۱۹ | تعداد بازدید : 13817 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۲۰۰پیشوایی عازم مرقد امام راحل می شوند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛سرهنگ صمد سلطانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : جایگاه امام راحل در تداعی فرهنگ ناب محمدی و احیای سیره رسول الله کم نظیر است و جهان ...

  ۱۲۰۰پیشوایی عازم مرقد امام راحل می شوند

  فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) گفت: همزمان با ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، هزار و ۲۰۰ نفر از مردم پیشوا عازم مرقد مطهر امام راحل می شوند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛سرهنگ صمد سلطانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : جایگاه امام راحل در تداعی فرهنگ ناب محمدی و احیای سیره رسول الله کم نظیر است و جهان در سالروز رحلت معمار کبیر انقلاب بار دیگر خواهد دید که ملت ایران در داغ آن عزیز سفر کرده سوگوار است و آگاهانه و مدبرانه راه خمینی کبیر را ادامه خواهد داد .

  فرمانده سپاه ناحیه جعفر بن موسی الکاظم (ع) با تاکید بر حضور در این آیین ها و آشنایی بیشتر با شخصیت، آرمان ها و منش امام خاطرنشان کرد : هر ساله میزان حضور جوانان در این قبیل برنامه ها چشم گیر بوده است و بدون شک امسال نیز شور دیگری را شاهد خواهیم بود.

  وی ادامه داد: بسیج همانند سال های گذشته نقش محوری را در برگزاری مراسم ارتحال امام راحل ایفا می کند به طوری که ساماندهی اعزام زائران مرقد امام خمینی(ره) به سپاه و بسیج سپرده شده است.

  سلطانی اضافه کرد: سپاه پیشوا نیز از مدتها قبل برنامه ریزی دقیقی را جهت اعزام زائران پیشوایی به مرقد مطهر امام راحل تدارک دیده است به طوری که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته همزمان با ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، هزار و ۲۰۰ نفر از مردم پیشوا عازم مرقد مطهر امام راحل می شوند.

  وی بیان داشت: علاقمندان به حضور در مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران می توانند جهت ثبت نام به پایگاه های مقاومت بسیج مراجعه کنند.

  فرمانده سپاه ناحیه جعفر بن موسی الکاظم (ع) گفت: همچنین در شب ارتحال امام خمینی(ره)  و شب قیام تاریخی ۱۵ خرداد که مقارن با ایام ماه مبارک رمضان و شب  های قدر است مراسم های متعددی در مساجد شهرستان و صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) برگزار خواهد شد

  سرهنگ سلطانی در پایان گفت:طی ایام ۱۴ و ۱۵خرداد در پایگاه های مقاومت بسیج جلسات و گفتمان های بصیرتی با موضوع اندیشه های امام راحل ویژه بسیجیان برادر و خواهر برگزار خواهد شد که هدف از آن آشنا کردن نسل سوم انقلاب اسلامی با اندیشه ها و آرمانهای والای امام راحل(ره) ضامن پیشرفت و توسعه کشور در عرصه های مختلف است.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای