امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 14 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:28 | تعداد بازدید : 905 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۰۰ برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در پیشوا اجرا می شود

  فرمانده سپاه پیشوا از اجرای 100 برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ غلامرضا نجفی فرمانده سپاه ناحیه جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا ...

  فرمانده سپاه پیشوا از اجرای ۱۰۰ برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ غلامرضا نجفی فرمانده سپاه ناحیه جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا در نشست ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس بیش از ۱۰۰ برنامه مختلف در شهر و روستاهای پیشوا اجرا خواهد شد.

  وی افزود: در اجرای برنامه های این هفته با عمومیت بخشی و پرهیز از نگاه تک بعدی به دنبال پویایی و امیدافزایی در شهرستان هستیم.

  سرهنگ نجفی تصریح کرد: گلباران مزار شهدا، صبحگاه مشترک، یادواره شهدا، یادیاران و تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، نشست عظمت زنانه عزت مجاهدانه با هدف بازخوانی اندیشه های حضرت زینب(س)،  روایتگری از سیره شهدا، کاروان سلامت و ویزیت رایگان به نیابت از شهدا از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در پیشوا است.

  وی گفت: همچنین کاروان های مقاومت، اجرای میدانی گروه سرود، نمایشگاه ماکت عملیات کربلای۵ و والفجر۸، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس و ایستگاه مقاومت، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس و ایستگاه مقاومت، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، اجرای طرح چشم و چراغ ملت و دیدار با۴۰ خانواده معظم شهید و ایثارگر و گردهمایی نسل سلیمانی ها از دیگر برنامه های این هفته است که تمامی این برنامه ها با رعایت اصول و شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد.

  http://nedayepishva.com/?p=66063&preview=true لینک کوتاه

   120 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای