امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 1 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:57 | تعداد بازدید : 1826 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۵خرداد نقطه اصلی شروع نهضت حضرت امام(ره) بود

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: پانزده خرداد یک نقطه عطف در تاریخ اسلام و نقطه اصلی شروع نهضت حضرت امام در ایران است به خاطر همین ایشان یک علاقه ویژه‌ای ...

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: پانزده خرداد یک نقطه عطف در تاریخ اسلام و نقطه اصلی شروع نهضت حضرت امام در ایران است به خاطر همین ایشان یک علاقه ویژه‌ای نسبت به پانزده خرداد و علی الخصوص شهدای پانزده خرداد داشتند/

  سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با اشاره به ۱۴خرداد سالروز رحلت امام(ره) و قیام ۱۵خرداد در گفت‌وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: امسال سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با شرایط ویروس کرونایی که مردم با آن درگیر هستند روبه‌رو شده‌ایم.

  وی افزود: تدبیر بر این شد که مراسم متمرکز در حرم حضرت امام راحل(ره) برگزار نشود اما برنامه‌های متنوعی را در سطح شهرستان‌های استان تهران پیش‌بینی کرده‌ایم از جمله برگزاری مراسمات محدود در مساجد اصلی شهرستان‌ها که با توجه به اینکه ستاد ملی مبارزه با کرونا مساجد را با شرایط حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی جایز دانستند امید داریم مراسمات سالگرد حضرت امام(ره) در شهرستان‌های استان تهران به طور ویژه برگزار شود.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران ادامه داد: البته در کنار این مراسم‌ها اقدامات فرهنگی بسیار خوبی توسط سپاه و بسیج در نواحی مختلف رقم می‌خورد که به برگزاری مسابقات کتاب‌های مربوط به زندگی‌نامه و افکار حضرت امام(ره) به ویژه در فضای مجازی اشاره کرد که برنامه ریزی‌های بسیار گسترده‌ای را در سطح سپاه استان و شهرستان‌ها در این زمینه داریم که برگزار خواهد شد.

  سردار حسن زاده عنوان کرد: اقدامات خوبی هم در خصوص بسیج و جوانان داریم که به طور متنوع درسطح شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

  وی ضمن تأکید بر اینکه حتماً همه آحاد مردم و بسیجیان در این مراسمات شهرستانی حضور پیدا خواهند کرد، گفت: مردم باید دستورالعمل‌ها و مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا این مراسمات هم به خوبی برگزار شود و مشکلی برای هموطنان عزیز ایجاد نکند.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با اشاره به قیام ۱۵خرداد سال ۴۲ بیان کرد: پانزده خرداد یک نقطه عطف در تاریخ اسلام محسوب می‌شود چرا که یک نقطه اصلی شروع نهضت حضرت امام است بخاطر همین ایشان یک علاقه ویژه‌ای نسبت به پانزده خرداد و علی الخصوص شهدای پانزده خرداد داشتند.

  سردار حسن زاده خاطرنشان کرد: همه می‌دانند ۱۵خرداد یک حرکت مهم انقلابی و شجاعانه‌ای را مردم دشت ورامین انجام دادند لذا یک مراسم ویژه‌ای را فرماندهان سپاه مستقر در دشت ورامین برگزار خواهند کرد.

  وی با بیان اینکه باید شروع نهضت حضرت امام راحل(ره) را پانزده خرداد بدانیم، تصریح کرد: بنابراین پانزده خرداد نقطه آغاز همه حرکت‌هایی است که امروز به طور جهانی شاهد آن هستیم؛ تفکر انقلاب اسلامی و اندیشه مقاومت که امروز در سراسر جهان منتشر و روزبه‌روز بر انصار انقلاب اسلامی افزوده می‌شود همه این‌ها به برکت پانزده خرداد، رهبری حضرت امام(ره) و به برکت خون شهدای پانزده خرداد است.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در پایان ابراز داشت: به همه این شهدا افتخار می‌کنم و از خداوند متعال می‌خواهیم به همه توفیق دهد راه این شهدا را ادامه بدهیم و به عبارتی این انقلاب که نقطه شروع آن در ۱۵خرداد بوده است بزودی به دست صاحب اصلی‌اش امام زمان(عج) برسد.

  انتهای پیام/*

  ۱۱۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای