امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 27 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:21 | تعداد بازدید : 1020 نفر | امتیاز خبر :
 • ‍ ضرورت توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در روستاهای قرچک

    بخشدار قرچک از ضرورت توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در روستاهای قرچک با توجه به تراکم جمعیتی بالا خبر داد/ به گزارش ندای پیشوا, جلسه بررسی مشکلات مراکز بهداشتی روستاها با ریاست علیرضا ...

   

  بخشدار قرچک از ضرورت توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در روستاهای قرچک با توجه به تراکم جمعیتی بالا خبر داد/

  به گزارش ندای پیشوا, جلسه بررسی مشکلات مراکز بهداشتی روستاها با ریاست علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی شهرستان قرچک و با حضور طباطبایی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر اعضا برگزار شد.

  در این نشست بخشدار مرکزی قرچک ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های خالصانه مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سایر دست اندرکاران حوزه سلامت در مقابله و کنترل شیوع ویروس کرونا، بر لزوم توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در پایگاه ها و مراکز بهداشتی روستاها تاکید داشت.

  رشیدیان با بیان اینکه در حال حاضر سه مرکز خدمات جامع سلامت در روستاهای داودآباد، قشلاق دوم و ولی آباد و یک پایگاه بهداشتی در روستای صالح آباد فعال می باشد بر لزوم تامین سرانه های بهداشتی در سایر روستاها از جمله روستاهای پرجمعیتی چون قشلاق جیتو و محمدآباد اشاره داشت و افزود: در این راستا با پیگیری های به عمل آمده سرانه مورد نیاز در روستای قشلاق جیتو تامین گردیده و دیگر روستاها نیز در دستور کار و اولویت قرار گرفته است.

  وی تصریح کرد: توسعه خدمات در حوزه سلامت، بهداشت و درمان علاوه بر تامین سرانه ها و جذب اعتبارات توسط دستگاههای ذیربط نیازمند بهره گیری از ظرفیت خیرین سلامت می باشد.

  http://nedayepishva.com/?p=63522&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   136 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای