امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 13 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:27 | تعداد بازدید : 6295 نفر | امتیاز خبر :
 • ‌پیشوا میزبان مسابقات پرورش اندام استان تهران

  پیشوا میزبان مسابقات پرورش اندام استان تهران شد. به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار پیشوا در مصاحبه باما گفت: مسابقات استانی پرورش اندام به همت هیئت پرورش اندام و با همکاری شهرداری پیشوا در ...

  پیشوا میزبان مسابقات پرورش اندام استان تهران شد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار پیشوا در مصاحبه باما گفت: مسابقات استانی پرورش اندام به همت هیئت پرورش اندام و با همکاری شهرداری پیشوا در اوزان مختلف روز پنجشنبه و جمعه ۲۶ الی ۲۷ دی‌ماه از ساعت ۹ صبح در سالن شهید محمد حسینی شهرک نقش جهان با حضور قهرمانان بزرگ کشوری برگزار می‌شود.

  حسین عباسی افزود: با توجه به انجام مسابقه در رده‌های مختلف نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان، پیش‌بینی می‌شود شاهد مسابقاتی در سطح بسیار عالی در شهرستان باشیم.

  مسابقات پرس سینه قهرمانی جنوبشرق استان تهران در پیشوا برگزار می شود

  افتخارآفرینی ورزشکاران روستائی پیشوا

  وی گفت: امیدواریم با توجه به ظرفیت‌های بی‌شمار این منطقه در حوزه ورزش شاهد گرایش بیش از پیش جوانان به ورزش باشیم اجرای و میزبانی مسابقات ورزشی علاوه بر افتخارآفرینی در حوزه قهرمانی باعث افزایش شور و نشاط اجتماعی در منطقه می‌شود.

  عباسی در پایان ضمن تأکید ویژه بر هماهنگی دستگاه‌های مختلف برای انجام شایسته‌ترین میزبانی در این مسابقات افزود: ورزش همواره به عنوان یکی از عوامل مهم پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بوده و میزبانی چنین مسابقاتی باعث گرایش قشرهای مختلف به امر ورزش می‌شود.

  مسابقات پرورش اندام استان تهران در پیشوا

  مسابقات پرورش اندام استان تهران در پیشوا

  ۲۰۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای