امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 26 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:17 | تعداد بازدید : 4602 نفر | امتیاز خبر :
 • ‌مانور بزرگ اقتدار و امنیت در جنوب شرق استان تهران

  مانور بزرگ اقتدار و امنیت در شهرستان‌های پیشوا، ورامین و قرچک با حضور سردار عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران برگزار شد. به گزارش ندای پیشوا: سردار کیومرث عزیزی با اشاره ...

  مانور بزرگ اقتدار و امنیت در شهرستان‌های پیشوا، ورامین و قرچک با حضور سردار عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران برگزار شد.
  به گزارش ندای پیشوا: سردار کیومرث عزیزی با اشاره به برگزاری مانور اقتدار وامنیت در شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت همانگونه که در چند روز اخیر شاهد بودیم ما سلسله طرح‌هایی را در جهت ارتقا امنیت و پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان‌های مختلف شرقی و جنوب شرق استان تهران در حال اجرا داشتیم.

  وی با اشاره به اهداف مانور اقتدار و امنیت تصریح کرد: این مانور تکمیل طرح‌های گذشته است تا اقتدار و آمادگی نیروی انتظامی را برای کسانی که خلافکار هستند یا انگیزه خلافکاری دارند و تمکین در برابر قانون ندارند به نمایش بگذاریم.
  انجام مانور زلزله در مدرسه ۱۵ خرداد پیشوا

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران همچنین افزود: نیروی انتظامی مانند همیشه در خدمت به مردم و در کنار آن‌هاست و هر کس که بخواهد ایجاد ناامنی کند و به خدمت قرمز ما که امنیت مردم است خدشه‌ای وارد کند با این شدّت در مقابل آن‌ها خواهد ایستاد.

  سردار عزیزی سپس با بیان اینکه این مانور تلفیقی از نیروهای سپاه و بسیج محلات است گفت: این مانور تلفیقی از نیروهای سپاه و بسیج محلات در سطح ۳ شهرستان‌ پیشوا، ورامین و قرچک است که امید است ضمن دلگرمی مردم، باعث رعب و وحشت کسانی شود که در برابر قانون خدای ناخواسته می‌خواهند تمکینی نداشته باشند و یا انگیزه خلافکاری دارند.

  وی در پایان ضمن تشکر از فرمانداران و شورای تأمین شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران خاطرنشان کرد: از فرمانداران شهرستان‌های مختلف شرق و جنوب شرق به عنوان مسئولان شورای امنیت و همه اعضای شورای تأمین تقدیر و تشکر دارم که حداکثر حمایت‌ها را از نیروی انتظامی و مأمورهایشان داشته‌اند.

   808 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای