امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 2 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:27 | تعداد بازدید : 174 نفر | امتیاز خبر :
 • ‌جانشین قرارگاه ثارالله: برخی از دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر به ارتباط با رژیم صهیونیستی اعتراف کردند

  جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه دشمن برای ضربه زدن و تحمیل خواسته‌های خود بر ایران برنامه دارد،گفت: برخی از دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر به ارتباط با رژیم صهیونیستی اعتراف کردند. به ...

  جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه دشمن برای ضربه زدن و تحمیل خواسته‌های خود بر ایران برنامه دارد،گفت: برخی از دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر به ارتباط با رژیم صهیونیستی اعتراف کردند.
  به گزارش ندای پیشوا: به نقل از خبرگزاری تسنیم:سردار کوثری با اشاره به اغتشاشات و آشوب‌های اخیر در برخی ‌نقاط کشور به بهانه افزایش قیمت بنزین اظهار داشت: برخی از افراد از این موقعیت و مطالبه مردمی به دنبال سوء استفاده بودند که با لطف خدا این موضوع جمع شد.

  جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران ‌با بیان اینکه ‌روزی که مقام معظم رهبری سخنرانی‌ و موضوع را تبیین فرمودند مردم خیلی زود صف خود را آشوبگران جدا کردند، افزود: کسانی که عامل و سر سپرده دشمن بودند در این حوادث دست به جنایت‌ها و آتش‌سوزی زدند.

  سردار کوثری با بیان اینکه کسانی که عامل این اغتشاشات بودند دست به کارهایی زدند که باعث رنجش مردم شد، عنوان کرد: ‌این افراد شناسایی شده‌اند و خیلی از این افراد نیز دستگیر شدند و حتما از این افراد بازجویی می‌شود.

  کوثری با بیان اینکه سرنخ‌هایی پیدا شده که گران شدن بنزین بهانه بود و اصل ماجرا چیز دیگری است،گفت: اصل قضیه این است که استکبار جهانی می‌خواهد با اقدامات خود ما را زمین بزند که به لطف خدا هر دفعه سریع‌تر از دفعات قبل دشمنان را زمین زدیم.

  وی افزود: باید با هوشیاری این مسیر را ادامه دهیم و مشکلات مردم را تا حد زیادی که صاحب اصلی این انقلاب هستند حل کنیم.

  وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا در بین دستگیر‌شدگان و آتش زنندگان افرادی هستند که ارتباطاتی با رژیم صهیونیستی داشتند، اظهار داشت: وقتی که مسئولان گفتند قطعا سندهایش موجود است و در بازجویی‌های انجام شده خودشان این ارتباط را قبول کردند و این مسئله در حال پیگیری است که تمام زوایای آن مشخص شود.

  ۳۴۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای