امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 27 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 10:46 | تعداد بازدید : 8363 نفر | امتیاز خبر :
 • ‌استقرار ۱۷۵ شعبه ثابت و سیار برای جمع آوری آراء در حوزه ‌ورامین‌، پیشوا و قرچک

  به گزارش ندای  پیشوا : ‌فرماندار شهرستان ورامین گفت: استقرار شعب اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی بخش‌های مرکزی و جوادآباد بررسی و 175 شعبه ثابت و سیار برای جمع آوری ...

  به گزارش ندای  پیشوا : ‌فرماندار شهرستان ورامین گفت: استقرار شعب اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی بخش‌های مرکزی و جوادآباد بررسی و ۱۷۵ شعبه ثابت و سیار برای جمع آوری آراء در نظر گرفته شده است.

  ‌حسین کاغذلو ظهر یکشنبه ۶ بهمن ماه در جلسه ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد، ‌اظهار کرد:

  مرکز حوزه انتخابیه، بر اساس دستورالعمل‌ها و قوانین ابلاغی، تمامی روند انتخابات، از ثبت نام از داوطلبین، تشکیل هیأت اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبین در هیأت اجرایی و ابلاغ به هیأت نظارت و تشکیل کمیته‌های مختلف ستاد انتخابات را در زمان‌بندی مقرر انجام داده است.

  وی ادامه داد: با بررسی شرایط برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال ۹۴ و نیز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶، شرایط استقرار شعب اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی بخش‌های مرکزی و جوادآباد بررسی و ۱۷۵ شعبه ثابت و سیار برای جمع آوری آراء در نظر گرفته شده که نسبت به دوره گذشته انتخابات مجلس، یک شعبه افزایش یافته است.

  رئیس هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک تصریح کرد: در بخش جوادآباد ۳۱ شعبه شامل ۲۹ شعبه ثابت شهری و روستایی و ۲ شعبه سیار در نظر گرفته شده است.

  نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین اظهار کرد: به منظور سهولت دسترسی بانوان به شعب، از مجموع ۱۴۴ شعبه اخذ رأی، ۷ شعبه مختص بانوان در نظر گرفته شده است.

  وی گفت: ۵۲ شعبه اخذ رأی بخش مرکزی ورامین در مساجد، ۷۸ شعبه در مدارس، و ۱۴ شعبه در اماکن عمومی و دهیاری‌ها مستقر می‌شود.

   

   279 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای