امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 14 دسامبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 17:20 | تعداد بازدید : 5784 نفر | امتیاز خبر :
 • ۸ نماینده مجلس شورای اسلامی به سوریه می‌روند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی موفقیت و پیروزی دولت و ملت سوریه در آزادسازی حلب بناست چند نفر از ...

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی از سفر هفته آینده ۴ عضو کمیسیون امنیت ملی و ۴ نماینده اقلیت‌های مذهبی مجلس شورای اسلامی به سوریه جهت اعلام حمایت مجدد و ابراز همدردی با مردم و اقلیت‌های مذهبی این کشور خبر داد.

  مجلس دهم روی ریلِ سیاسی‌کاری مجلس ششم/ آیا دولت و مجلس قرار است اشتباه طرح اصلاح قانون مطبوعات سال ۷۸ را تکرار کنند؟

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی موفقیت و پیروزی دولت و ملت سوریه در آزادسازی حلب بناست چند نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی به این کشور سفر کرده و این پیروزی را به آنها تبریک بگویند.

  وی اعلام همبستگی و حمایت مجدد ایران از سوریه در نبرد با تروریست‌ها را هدف دیگر سفر هفته بعد اعضای کمیسیون برشمرد و عنوان داشت: ۴ نفر از اعضای کمیسیون هفته آتی به سوریه خواهند رفت و از آنجا که بخشی از قتل‌عام‌ها و جنایات تروریست‌های تکفیری از اقلیت‌های مذهبی در سوریه صورت گرفته است،

  نمایندگان اقلیت‌های مذهبی مجلس نیز درخواست داشته‌اند که در این سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی را همراهی کنند تا مرهمی بر آلام اقلیت‌های مذهبی قتل‌عام شده به دست تکفیری‌ها در سوریه باشند.

  بنابراین ۴ نماینده اقلیت‌های مذهبی مجلس نیز در این سفر حضور خواهند داشت.

   

   

  منبع: فارس

   534 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای