امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 21 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 10:13 | تعداد بازدید : 6135 نفر | امتیاز خبر :
 • ۸۱ شعبه اخذ رای جمع آوری آرا در پیشوا

  حسین عباسی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی هیات اجرایی انتخابات، ۸۱ شعبه اخذ رای در دو بخش مرکزی و جلیل‌آباد در نظر گرفته ...

  حسین عباسی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی هیات اجرایی انتخابات، ۸۱ شعبه اخذ رای در دو بخش مرکزی و جلیل‌آباد در نظر گرفته شده است که از این تعداد، ۷۷ شعبه ثابت و ۴ شعبه سیار است.
  وی افزود: در بخش مرکزی پیشوا، ۵۵ شعبه ثابت و ۳ شعبه سیار و در بخش جلیل آباد، ۲۲ شعبه ثابت و یک شعبه سیار برای جمع آوری آراء مردم در نظر گرفته شده است.

  عباسی گفت: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی شامل نمایندگان فرماندار، اعضای شعب، بازرسین و عوامل انتظامی کار برگزاری انتخابات را در شهرستان پیشوا بر عهده دارند که تمامی این افراد آموزش‌های تخصصی مربوط به انتخابات را دریافت کردند.
  این مسئول  تأکید کرد: تلاش تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات بر این امر استوار شده که امور بر اساس قانون برگزار شود چرا که بر این باوریم، اجرای قانون زمینه حضور پرشور مردم را فراهم می‌کند.

  فرماندار پیشوا با دعوت از حضور مردم در انتخابات گفت: شهرستان پیشوا، مبداء قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ است و مردم این دیار که کفن پوش جان خود در راه پیروزی انقلاب تقدیم اسلام کردند، بار دیگر با  حضور در انتخابات، از نظامی که به برکت خون هزاران شهید به دست آمده حراست می‌کنند.

  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، روز دوم اسفندماه برگزار می‌شود.
  حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

  ۲۵۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای