امروز : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 15 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:17 | تعداد بازدید : 1902 نفر | امتیاز خبر :
 • ۷۰ هزار قطعه به ظرفیت تولید مرغ گوشتی پیشوا افزوده می‌شود

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در بازدید از این واحد تولیدی در این شهرستان اظهار کرد: پیگیری و رفع مشکلات تولید در سال جاری که توسط مقام ...

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در بازدید از این واحد تولیدی در این شهرستان اظهار کرد: پیگیری و رفع مشکلات تولید در سال جاری که توسط مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید نامگذاری شده، برای مجموعه مدیریتی شهرستان پیشوا در راس امور قرار دارد.

  وی افزود: واحد تولیدی نیکنام حدود ۲۷ سال سابقه فعالیت در زمینه پرورش مرغ مادر و تولید جوجه یک‌روزه دارد و چندین بار به عنوان تولیدکننده نمونه استانی و شهرستانی انتخاب شده است.

  عباسی با اشاره به تولیدات این واحد تولیدی عنوان کرد: در حال حاضر این واحد پرورش طیور کاربری خود را به تولید مرغ گوشتی تغییر داده و ظرفیت تولید ۷۰ هزار قطعه مرغ را دارد.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: این مجموعه طی دو سال گذشته به دلیل مشکلاتی موفق به جوجه‌ریزی نشده که این موانع با پیگیری‌های صورت گرفته حل شده است و فعالیت تولیدی آن ظرف یک ماه آینده آغاز می‌شود.

  وی ادامه داد: این واحد با افزایش ظرفیت تولید به ۴۰۰ هزار قطعه در چشم‌انداز توسعه‌ خود می‌تواند نقش بسزایی در رونق اقتصادی شهرستان ایفا کند.

   168 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای