امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 10 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:26 | تعداد بازدید : 1483 نفر | امتیاز خبر :
 • ۶۳ نفر از اتباع خارجی ورامین مبتلا به کرونا خدمات دولتی رایگان دریافت کردند

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, بهرام چوبان رئیس بیمارستان شهید مفتح ورامین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدمات رسانی به شهروندان وظیفه کادر درمانی است و بر اساس وظایف شرعی به همه ...

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, بهرام چوبان رئیس بیمارستان شهید مفتح ورامین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدمات رسانی به شهروندان وظیفه کادر درمانی است و بر اساس وظایف شرعی به همه اقشار و حتی اتباع خارجی خدمات درمانی به صورت مطلوب انجام می‌شود.
  وی ادامه داد: بر اساس دستور ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا درمان تمامی اتباع مبتلا به ویروس کرونا در کل کشور رایگان است و همه اتباعی که در بیمارستان شهید مفتح بستری شده و نیازمند دریافت خدمات درمانی هستند نیز به صورت رایگان صورت می‌گیرد.
  رئیس بیمارستان شهید مفتح تصریح کرد: در خصوص بیماران بستری در بیمارستان مفتح به هیچ وجه ریالی از آن‌ها دریافت نمی‌‎شود.
  چوبان خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد ۳۰ نفر از اتباع خارجی که بیشتر آن‌ها افغانستانی هستند به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان شهید مفتح بستری شده و مراحل درمان را سپری می‌کنند.
  وی ابراز کرد: تعداد ۳۳ نفر از این افراد نیز با مراجعه به بخش اورژانس بیمارستان و دریافت دارو و تجهیزات ضدعفونی به منظور تکمیل مراحل درمانی در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.
  رئیس بیمارستان شهید مفتح در پایان ابراز داشت: به مدد الهی این بیماری از کشور هر چه زودتر ریشه‌کن شده و دوباره آسایش و سلامتی به مردم بازگشته و جشن پیروزی را در کشور برگزار می‌کنیم.

   179 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای