امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 26 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 20:27 | تعداد بازدید : 1205 نفر | امتیاز خبر :
 • ۵۰۰ تن مواد اولیه پلاستیک در پیشوا دچار حریق شد

    فرمانده انتظامی شرق استان تهران از وقوع آتش در کارگاه پلاستیک سازی در روستای پلنگ دره شهرستان پیشوا خبر داد و گفت: در این حادثه ۵۰۰ تن مواد اولیه دچار حریق شد/ به ...

   

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران از وقوع آتش در کارگاه پلاستیک سازی در روستای پلنگ دره شهرستان پیشوا خبر داد و گفت: در این حادثه ۵۰۰ تن مواد اولیه دچار حریق شد/

  به گزارش ندای پیشوا, سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع آتش‌سوزی در یک کارگاه پلاستیک سازی بلافاصله گشت انتظامی و عوامل امدادی به محل اعزام شدند.

  وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل مشخص شد مقدار تقریبی ۵۰۰ تن مواد اولیه پلاستیک و یک دستگاه خودروی کامیون کاویان دچار حریق شده است که علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

  فرمانده انتظامی شرق استان با اشاره به اینکه آتش‌سوزی توسط مأموران آتش‌نشانی و همکاری پلیس مهار شد، گفت: کارشناسان خسارت وارده بر اثر این حادثه را بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

  سردار عزیزی با تأکید بر رعایت توصیه‌های ایمنی توسط شهروندان، خاطر نشان کرد: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی به دنبال نداشت.

  http://nedayepishva.com/?p=63474&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۶۱ total views, 5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای