امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 11 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:34 | تعداد بازدید : 620 نفر | امتیاز خبر :
 • ۴۴ عنوان برنامه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در شهرستان‌های استان تهران اجرا می‌شود

  جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: ۴۴ عنوان برنامه شاخص با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تجلیل از بانوان فعال در این عرصه در استان تهران برگزار می‌شود/ به گزارش ...

  جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: ۴۴ عنوان برنامه شاخص با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تجلیل از بانوان فعال در این عرصه در استان تهران برگزار می‌شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا حیدرنیا صبح امروز در نشست خبری هفته عفاف و حجاب با اشاره به ضرورت ترویج عفاف و حجاب در جامعه اظهار کرد: با آغاز هفته عفاف و حجاب و به‌منظور پاسداشت شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد در حدود ۴۴ عنوان برنامه مرتبط با موضوع عفاف و حجاب در سطح نواحی و پایگاه‌های بسیج شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود.

  وی افزود: حفظ حجاب و عفاف امنیت روانی جامعه، آرامش، تحکیم خانواده، حفظ عزت و غیره را فراهم می‌کند و دستاوردهای ارزشمندی برای جامعه خواهد داشت.

  جانشین سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) در ادامه گفت: سپاه سیدالشهدا(ع) در طول سال به‌طور مستمر در حوزه عفاف و حجاب برنامه‌های متعددی برگزار می‌کند.

  وی بیان داشت: سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام به همت پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت و با راهبری بسیج جامعه زنان در حوزه عفاف و حجاب اقدامات متعددی داشته که دستاوردهای قابل تأملی نیز به همراه دارد.

  حیدرنیا تصریح کرد: امسال و به‌واسطه شیوع ویروس منحوس کرونا برگزاری برنامه‌های هفته عفاف و حجاب تحت‌الشعاع قرار گرفته اما تمهیداتی نیز برای بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی اندیشیده شده است.

  وی تاکید کرد: سازمان بسیج جامعه زنان سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) در پیشگیری و مقابله با کرونا اقدامات فراوانی داشته و در حال حاضر بیش از هزار و ۶۵۰ نفر از خواهران بسیجی استان تهران در شهرستان‌های مختلف استان در اجرای طرح غربالگری و شناسایی بیماران کرونایی تلاش کرده و ۲۴ نفر از خواهران بسیجی استان نیز در زمینه غسل متوفیان خواهر کرونا حضور دارند.

  جانشین سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در ادامه بیان کرد: به‌مناسبت هفته عفاف و حجاب در شهرستان‌های استان تهران برنامه‌های مختلفی از جمله برگزاری ۱۷ نمایشگاه عفاف و حجاب و ایستگاه‌های سیار در سطح ادارات، مساجد و اماکن عمومی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و قرآنی، تولید مستند از لاک جیغ تا خدا، تجلیل از صاحب نامان عرصه تولید و توزیع پوشاک اسلامی – ایرانی و بانوان همیار فرهنگ، تولید و پخش کلیپ‌های چند دقیقه‌ای و تیزر با موضوع عفاف و حجاب و نخبه‌های محجبه شهرستانی، برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مبلغان عفاف و حجاب و آمرین به معروف است.

  وی اذعان داشت: برنامه‌هایی نیز در حوزه خانواده برگزار می‌شود که شامل تکریم کودکان و نوجوانان خوش حجاب، برگزاری کارگاه‌های تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی اسلامی ایرانی، اجرای مانور فرهنگی در فضای مجازی، اجرای مانور فرهنگی در سطح شهر، برگزاری نشست تخصصی عفاف و حجاب، برگزاری کارگاه‌ها و میزگردهای تخصصی، تهیه و توزیع بیش از ۳۰۰ چادر و اجرای طرح ویترین سالم از جمله برنامه‌های سازمان بسیج جامعه زنان همزمان با هفته عفاف و حجاب است.

  حیدرنیا گفت: برنامه‌هایی نیز برای معرفی زنان در تراز انقلاب اسلامی و زنان محجبه فرهیخته و موفق برگزار خواهد شد و در ادامه آن ایجاد پویش‌های مختلف عفاف و حجاب در پلتفورم‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی، برگزاری نمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها مجازی، ایجاد تجمع بزرگ مجازی بانوان، آتلیه ویژه بانوان، برگزاری کارگاه سواد رسانه با موضوع عفاف و حجاب، رونمایی از بازی رایانه‌ای با موضوع عفاف و حجاب، اهدای هزاران نسخه کتاب به آرایشگاه‌های بانوان، تهیه و تولید محتوا فاخر و نشر در فضای مجازی و غیره از جمله فعالیت‌های استان تهران در حوزه فضای مجازی به‌منظور بزرگداشت هفته عفاف و حجاب است.

  http://nedayepishva.com/?p=63922&preview=true لینک کوتاه

   124 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای