امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 31 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:31 | تعداد بازدید : 297 نفر | امتیاز خبر :
 • ۳۶۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در پیشوا به بهره‌برداری رسیده است

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با وجود تنگناهای اقتصادی دولت، در طی یکسال گذشته ۳۹ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است. به گزارش ندای ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با وجود تنگناهای اقتصادی دولت، در طی یکسال گذشته ۳۹ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته پیشوا که به مناسبت هفته دولت انجام شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهارداشت: شهیدان رجایی و باهنر با خدمت رسانی بی منت به مردم، جلوه ای از مدیریت صادقانه و خالصانه را به نمایش گذاشتند.

  وی گفت: هفته دولت، هفته نمایش اقتدار و قدرت مردمی دولت و جلوه ای از نمایش جایگاه مردمی و ارتباط تنگاتنگ مردم و مسئولان و در نهایت فرصتی برای ارائه گزارشی از اقداماتی است که دولت خدمتگزار در کشور و برای خدمت به مردم انجام می‌دهد.

  عباسی افزود: با وجود شرایط سخت اقتصادی و تنگناهای موجود، دولت خدمات ویژه ای را به مردم شهرستان پیشوا ارائه کرده که افتتاح ۳۹ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیارد ریال در حوزه های کشاورزی، راهداری، آب شرب شهری و روستایی، ورزش، بهسازی روستاها و در حوزه مدیریت شهری ، گوشه ای از این خدمات است.

  وی گفت: اصناف و بازاریان شهرستان پیشوا و تمامی مسئولان طی ماه‌های اخیر تلاش کردند تا آرامش بر بازار حاکم شود و در مقابل مردم و به ویژه صاحب خانه‌ها با همراهی با مسئولان و مستأجران، از افزایش کرایه‌ها خودداری کردند تا فشار کمتری به افرادی که از داشتن منزل بی بهره‌اند وارد شود.

  عباسی افزود: یکی از مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه راه‌های ارتباطی و خطوط ریلی، تکمیل پل‌های روگذر قلعه سین و محمدآباد و ایستگاه امامزاده بود که با توجه به سفر دکتر نوبخت به شهرستان‌های جنوب شرق استان و با اختصاص اعتبار بالغ بر ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال، تا پایان سال این پل‌ها و ایستگاه امامزاده احداث خواهد شد و برخی از مشکلات ما در این حوزه را هموار می کند.

  وی گفت : یکی دیگر از خدمات ویژه دولت تدبیر و امید، پرداخت اعتبارات ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها و روستاها است که سهم شهرستان پیشوا این اعتبارات در سال ۹۶، ۷۰۰ میلیارد ریال است.

  عباسی اظهارداشت: در سال گذشته بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبارات ارزش افزوده به حساب شهرداری پیشوا واریز شده که این امر خدمت رسانی به مردم را افزایش داده است.

  ۲۹۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای