امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 3 دسامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:17 | تعداد بازدید : 3735 نفر | امتیاز خبر :
 • ۳۰۰ خانواده مددجوی کمیته امداد پیشوا خانه‌دار می‌شوند

  فرماندار پیشوا از خانه دار شدن ۳۰۰ خانواده مددجوی کمیته امداد این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آیین‌رونمایی از ۳۵۲ واحد مسکونی ویژه نیازمندان ...

  فرماندار پیشوا از خانه دار شدن ۳۰۰ خانواده مددجوی کمیته امداد این شهرستان خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آیین‌رونمایی از ۳۵۲ واحد مسکونی ویژه نیازمندان اظهار داشت: نام پربرکت امام راحل(ره) در هر جایی که قرار گیرد عظمت، رحمت و برکت به همراه می‌آورد.

  وی افزود: به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به محرومان نیست و اقدامات کمیته امداد هم با نگاه معنوی و همسو با آرمان های حضرت امام(ره) در حال انجام است.

  عباسی تصریح کرد: شهرستان پیشوا در کنار همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها، دچار محرومیت‌ها و مهجوریت‌هایی است و حضور ۱۶۳۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد نشان‌دهنده وضع موجود و نیازمند اقدامات و توجه بیشتر است.

  وی ادامه داد: پیش از این بحث انتقال خانواده‌های تحت پوشش از سایر نقاط به پیشوا و اسکان آنان در ۳۵۲ واحد مسکونی این شهرستان مطرح بود که با پیگیری‌ و رایزنی‌ فرمانداری و موافقت ریاست محترم کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور مقرر شد این واحدها به محرومان همین شهرستان اختصاص یابد و خوشبختانه امروز شاهد این حرکت بزرگ در راستای کمک به حل مشکلات نیازمندان منطقه هستیم.

  فرماندار پیشوا بیان کرد: اولویت اصلی و اساسی در اختصاص واحدهای مسکونی به افراد تحت پوشش ساکن در این شهرستان در راستای مسکن‌دار نمودن آنان است که با تسهیل شرایط و بر اساس شاخص‌های مدنظر همه خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد پیشوا که مستاجر هستند صاحب مسکن می‌شوند.

  وی گفت: مجموعه فرمانداری و سایر دستگاه‌های شهرستان آمادگی لازم برای همکاری در جهت فراهم کردن زیرساخت‌ها و تکمیل هرچه سریع‌تر واحدهای این مجتمع را دارد تا با اتمام آن و در اولویت قرار دادن محرومان شهرستان، حدود ۳۰۰ خانواده مددجوی شهرستان پیشوا صاحب خانه شوند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=67933&preview=true لینک کوتاه

   406 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای