امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 14 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:21 | تعداد بازدید : 1125 نفر | امتیاز خبر :
 • ۲۷۰هزار تن گندم در استان تهران تولید می‌شود

  معاون جهاد کشاورزی استان تهران از پیش بینی ۲۷۰ هزار تن گندم در سطح استان خبر داد و گفت: پیش بینی ما برای خرید امسال بالغ بر ۱۵۰هزار تن است/ عباسعلی عامری معاونت ...

  معاون جهاد کشاورزی استان تهران از پیش بینی ۲۷۰ هزار تن گندم در سطح استان خبر داد و گفت: پیش بینی ما برای خرید امسال بالغ بر ۱۵۰هزار تن است/

  عباسعلی عامری معاونت بهبود و تولیدات گیاهی اداره کل جهاد کشاورزی استان تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ندای پیشوا درباره جزئیات برداشت گندم در استان تهران اظهار کرد: امسال تولید ۲۷۰هزار تن گندم در استان تهران پیش بینی می‌شود.

  وی افزود: با توجه به وضعیت خوب مزارع و مراقبت‌های انجام شده و نزولات جوی در ۴۳ هزار و ۸۴۳ هکتار کشت پیش بینی تولید گندم بالغ بر ۲۷۰ هزار تن می‌شود.

  معاون جهاد کشاورزی استان تهران درباره شبکه های مراقبتی از مزارع بیان کرد: درکنترل آفات، بیماری‌ها و علفهای هرز بالغ بر ۹۱ هزار و ۸۸۴ هکتار مبارزه و حدود ۱۲ هزار هکتار مبارزه با زنگ زرد یکی از بیماری‌های مهم گندم و در ارتباط با سن غلات هم بالغ بر ۱۰۰ هکتار مبارزه کردیم.

  عامری به برداشت ۱۱.۵ درصدی گندم اشاره کرد و گفت: پیش‌بینی خرید در برنامه وزارتخانه ۱۳۰ هزار تن بوده و ما بیشتر از این را متصوریم؛ تا امروز ۲۱ هزار و ۲۰۰ تن خرید انجام شده که حدود ۱۶ درصد بوده و این شروع خرید است.

  وی در مقایسه افزایش تولید نسبت به پارسال تصریح کرد:کل خرید سال گذشته حدود ۱۰۴ هزار تن بود ولی پیش‌بینی ما برای امسال خرید بیش از ۱۵۰ هزار تن است، همچنین تولیداتمان به نسبت پارسال قطعاً افزایش پیدا خواهد کرد.

  http://nedayepishva.com/?p=62979&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   132 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای