امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 2 سپتامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 12:14 | تعداد بازدید : 1591 نفر | امتیاز خبر :
 • ۲۵ پروژه در ورامین به بهره برداری رسید/ اشتغالزایی برای ۱۰۰ نفر با افتتاح یک واحد صنعتی

  همزمان با هفته دولت، یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی سالاریه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و یک‌صد نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در این شرکت مشغول به کار ...

  همزمان با هفته دولت، یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی سالاریه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و یک‌صد نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در این شرکت مشغول به کار شدند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، همزمان با هفته دولت، با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، فرماندار و سایر مسوولین یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی سالاریه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

  ۴۲۱ پروژه عمرانی طی هفته دولت در استان تهران به بهره برداری رسید

  عبدالرضا چراغعلی معاون امور عمرانی استانداری تهران در این مراسم اظهار کرد: شهرستان ورامین در هفته دولت ۲۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰میلیارد تومان با موضوعات فرهنگی، روستایی و صنعتی یا به بهره برداری رسید و چند مورد هم گلنگ زنی بود که انجام شد.

  وی گفت: امیدوارم با توجه به شرایط و روند خوبی که در شهرستان ورامین ایجاد شده است فعالیت های بیشتر و بهتری را شاهد باشیم که این نوید در سال ۱۴۰۱ بیشتر و بهتر خواهد بود.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران افزود: در هفته دولت، مجموعا ۷هزار میلیارد تومان پروژه هایی بود که در سطح استان یا به بهره برداری و یا گلنگ زنی شد که بخش قابل توجه آن با مشارکت بخش خصوصی و مردم بود که شامل ۴۲۱ پروژه و بیش از ۵ هزار اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

  چراغعلی خاطرنشان کرد: با توجه به سیاست گذاری و ریل گذاری که در بحث ایجاد اشتغال و سرعت در فعالیت های عمرانی به خصوص شهرداری ها شده مردم عزیزمان هم در سال جاری و هم در سال پیش رو بیشتر شاهد به سرانجام رسیدن فعالیت های عمرانی باشند.

  اشتغالزایی برای ۱۰۰ نفر در شرکت صنعتی

  حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این شرکت در زمینه تولید روغن صنعتی، ضایعات کارخانجات روغن که خروجی این کار در صنعت لوازم آرایشی و لاستیک خودرو می باشد فعالیت می کند.

  وی گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۴ هزار متر زیر بنا و نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان هم سرمایه گذاری شده و برای ۴۰ نفر اشتغال مستقیم و برای ۶۰ نفر هم بصورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین گفت: در کنار ضایعات بخش روغن کشی استفاده از ضایعات صنایع چرم برای چرم سازی استفاده می شود که در کنار روغن صنعتی، تولید گلیسرین هم است.

  میرزایی عنوان کرد: در حال حاضر به بازار داخلی این محصولات عرضه می شود اما متقاضیانی مثل کشورهای ترکیه، چین و حتی کشورهای اروپایی برای استفاده از این تولیدات اعلام آمادگی کرده اند که امید است با افزایش ظرفیت این اتفاق بیافتد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=73021&preview=true لینک کوتاه

   110 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای