امروز : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 1 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 09:11 | تعداد بازدید : 9352 نفر | امتیاز خبر :
 • ۲۳ شعبه اخذ رأی در جلیل‌آباد

  بخشدار جلیل‌آباد از تعیین ۲۲ شعبه ثابت و یک شعبه سیار اخذ رأی برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این بخش ...

  بخشدار جلیل‌آباد از تعیین ۲۲ شعبه ثابت و یک شعبه سیار اخذ رأی برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این بخش خبر داد.

  به گزارش ندای پیشوا: سید مصطفی قاسمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از انتخاب اعضای هیئت اجرایی انتخابات در جلیل‌آباد و با برگزاری جلسات منظم در خصوص محل‌های مناسب جهت استقرار شعب اخذ رای تصمیم گیری شد.

  وی افزود: براساس امکان‌سنجی صورت‌گرفته و با در نظر گرفتن همه جوانب به ویژه تسهیل دسترسی مردم برای رأی دادن، در نهایت ۲۲ شعبه ثابت و یک شعبه سیار جهت اخذ رأی در سطح روستاهای بخش تعیین شد.

  بخشدار جلیل‌آباد با بیان اینکه همه امکانات لازم برای برگزاری انتخابات در این بخش فراهم است، افزود: تلاش می کنیم با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود بهترین انتخابات را برگزار کنیم.

  قاسمی به ضرورت حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو اشاره و عنوان کرد: با توجه به تلاش دشمنان برای تضعیف روحیه ایستادگی و مقاومت در جامعه، اقشار مختلف مردم باید با حضور خود در انتخابات این توطئه ها را خنثی کنند و بار دیگر حمایت خود از نظام و انقلاب را به رخ جهانیان بکشند.

   315 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای