امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 30 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:20 | تعداد بازدید : 1334 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۸ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا در آتش سوخت

  فرمانده عملیاتی آتش‌نشانی شهرستان پیشوا گفت: از ابتدای خردادماه تاکنون ۱۸ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا در آتش سوخته است/ علی‌اصغر آزاد فرمانده عملیات آتش نشانی شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای ...

  فرمانده عملیاتی آتش‌نشانی شهرستان پیشوا گفت: از ابتدای خردادماه تاکنون ۱۸ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا در آتش سوخته است/

  علی‌اصغر آزاد فرمانده عملیات آتش نشانی شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا، با اشاره آتش‌سوزی‌های اخیر زمین‌های کشاورزی در شهرستان پیشوا اظهار کرد: امروز پس از تماس شهروندان مبنی بر آتش‌سوزی زمین کشاورزی در روستای محمودآباد نو نیروهای عملیاتی به این روستا اعزام شدند.

  وی ادامه داد: پس از دو ساعت عملیات بی‌وقفه ‌آتش‌سوزی این زمین کشاورزی مهار شد اما بالغ بر ۸ هکتار کلش جمع‌آ‌وری نشده در این آتش‎سوزی نابود شد.

  فرمانده عملیاتی آتش‌نشانی شهرستان پیشوا با اشاره به دلیل این آتش‌سوزی‌ها تصریح کرد: دلیل این آتش‌سوزی‌ها را عمدی تشخیص دادیم.

  آزاد افزود: متأسفانه از ابتدای خردادماه حدود ۱۸ هکتار از زمین‌های کشاورزی و پارک جنگلی پیشوا در آتش سوخته است که اگر تلاش‌های آتش‌نشانان نبود خسارات بسیار فراوان‌تری رقم می‌خورد.

  وی در پایان خطاب به شهروندان خاطرنشان کرد: از مردم خواهشمندیم هرگونه عوامل مشکوک در خصوص آتش‌زنی اراضی کشاورزی را با نیروی انتظامی در جریان بگذارند.

  انتهای پیام/*

  لینک کوتاه http://nedayepishva.com/?p=62443&preview=true

  ۱۰۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای