امروز : پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 25 دسامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:25 | تعداد بازدید : 7157 نفر | امتیاز خبر :
 • ۱۱ ماه از آن وعده وزیر بهداشت برای بیمارستان پیشوا گذشت اما عملی نشد/ از روی مردم خجالت می کشیم

  امام جمعه پیشوا با انتقاد از این که از قول وزیر بهداشت برای احداث بیمارستان در پیشوا ۱۱ ماه می گذرد گفت: به خدا از روی مردم خجالت می کشیم دولت چرا ...

  امام جمعه پیشوا با انتقاد از این که از قول وزیر بهداشت برای احداث بیمارستان در پیشوا ۱۱ ماه می گذرد گفت: به خدا از روی مردم خجالت می کشیم دولت چرا کاری نمی کند.

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا , حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در اولین نمازجمعه بعد از تعطیلی چند ماهه در مصلی حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد با اشاره به ایام فاطمیه و مقام حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: در روز قیامت زهرای اطهر سوار ناقه می شود و از پشت او ۷۰ هزار ملک و از هر طرف ۷۰ هزار ملک حرکت می کنند و ندا می رسد و همه پیامبران با حضرت زهرا وارد محشر می شوند این ناقه رحمت و بخشش و عنایت خدای متعال است که حالا با این فاطمه چه کردند روایت است اولین شخصی که وارد بهشت می شود زهرای مرضیه است.

  وی افزود: مقابل محشر می ایستد و میگوید بچه ها و شیعیانم و کسانی که ذریه من هستند و من را دوست دارند چه کنم بدون این ها وارد بهشت نمی شوم خدا فرمود تو شفاعت کن نام ببر من شفاعت می کنم مانند پرنده ای که نوک می زند و دانه خوب و بد را جدا می کند شیعیان و محبین را جدا می کنند.

  حجت الاسلام باقری با اشاره به بازگشایی اماکن مذهبی و نمازجمعه عنوان کرد: بعد از چندین ماه فراق و دوری از تجمعات مذهبی مخصوصا نمازجمعه خدا به ما رحم کرد و مردم رعایت کردند که نمازجمعه اقامه شود و کم کم بتوانیم به حالات قبل بر گردیم این زیارت مومن جز افضل زیارات نیز بود باید بیشتر قدر بدانیم.

  وی ادامه داد: یک سال از فراق سردار عزیز سرباز ولایت و وطن می گذرد همه ماها کوتاهی کردیم در معرفی این شهید و مکتب بلند حاج قاسم شخصیت و تواضع وخدمت خاصی داشتند حضرت آقا حاج قاسم را نماد مقاومت معرفی کردند زندگی و جهاد ایشان نماد ارزش ها و خصلت های دینی و ایرانی است.

  وی گفت: مقاومت و ایثار و فداکاری از ویژگی این شهید است در مقابل گفتمان سازش که ضربه ها خوردیم بعدها میفهمیم که این دولت با گفتمان سازش چه ضربه ای به ملت زد در کرونا صدای واحدی از مسئولین ستاد کرونا شنیده نمی شود.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد:آقا فرمودند مردم را تکه تکه نکنید چگونه می شود بعضی حضرات که ادعای وحدت و اتحاد می کنند با خارجی ها می توانند مذاکره کنند اما در داخل نمی توانند با انقلابی ها صحبتی کنند بیش از ۷ سال است که هرچه به رفع تحریم زدیم نشد
  حضرت اقا با شرط و شروط اجازه مذاکره دادند اما گفتند ما اعتماد نداریم تحریم دست دشمن است دشمن بدعهد شیطان صفت است که به هیچ عهدی وفا نکرده است تنها راه این است که در داحل تحریم ها را خنثی کنیم که راه آن قوی شدن و خدمت در داخل است اگر تحریم برداشته شد یک ساعت هم نباید تعلل کرد باید در داخل این کار را انجام داد.

  باقری عنوان کرد: بعضی ها جوری حرف می زند موضع می گیرند که انگار حضرت اقا بیکار نشسته اند و این ها دلسوز کشور هستند یک سال است که از شهادت حاح قاسم می گذرد حضرت اقا مستقیم انتقام سخت را فرمودند درشهادت شهید فخری زاده نیز فرمودند از آمران و عاملان باید انتقام گرفته شود.

  وی ادامه داد: زمان ممکن برای انتقام باید برسد نباید انتقام را کوچک کنیم مثلا در عین الاسد موشک زدیم انتقام گرفتیم انتقام راهبردی و خروج امریکا از منطقه است انتقام کلان است اثر گذاری انقلاب اسلامی در منطقه مشهود به شود گفتمان انقلاب اسلامی هویدا بشود انتقام علمی و سیاسی اقتصادی فرهنگی و نظامی یک انتقام ترکیبی باید باشد تا دولت جوان مومن انقلابی حزب الهی سر کار نیاید انتقام نخواهیم گرفت تا دولت پیر و ترسو هست انتقام نخواهیم گرفت.

  روح الله باقری با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری اظهار داشت: اقا فرمودند من از دولت حمایت می کنم اما به شرطی که دولت پایبند به هدف ملت باشد قسمت عمده مشکلات کشور این دولت مقصر است
  در پیشوا دارم خجالت می کشم از بس داد زدیم بیمارستان بیمارستان بیمارستان که شرمنده مردم هستیم چند تا نماینده و فرماندار عوض شود و وزیر بیاید و برود ومسئول و شورای شهر چند تا ربیس دانشگاه عوض شود نه این که پیگیری نشده خودم بعضی از نامه ها را امضا کردم ولی چرا نتیجه نمی دهد خدا می داند.

  وی افزود:سال گذشته در آبان ماه وزیر بهداشت آمد وگفت هفته بعد این قضیه تمام است در منزل شهیدان جنیدی بودند که گفتند یک هفته بعد تعیین تکلیف می شود که از آن هفته بعد ۱۱ ماه می گذرد تا کی می خواهید ادامه دهید این یک مثال دولت درپیشوا است که پایبند به اهداف ملت نبودند با کمال پررویی در قاب تلویزیون به ملت دروغ می گویند که به اهداف خود رسیدیم به اهداف خود رسیدید به اهداف ملت هم رسیدید؟ خودشان هم حرف های خودشان را باور کردند

  حجت الاسلام باقری بیان کرد: ایام ۹ دی ایام بصیرت است بی بصیریتی در ۹ دی ۸۸ باز هم ادامه

  دارد در کلان کشور و بدنه کشور هنوز هم هست از رییس جمهور تا مجتهد تا قائم مقام رهبری تا ستاد اخلاق وعرفان (امجد) گرفته از این کوردلی ها و نفهمی ها وجود دارد امریکا ۴۰ سال است مردم ایران را میزند دیگه بچه هم میفهمد حتما یک چیزی هست که می زند یک بار نشد رییس جمهور آمریکا اسم ایران را نبرد؟ یک خورده فکر کنید.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: خیلی از عزیزان ما گرفتار کرونا شدند که آرزوی شفا برای بیماران داریم خیلی از عزیزانمان هم از دست دادیم بازاریان و کسبه ما در این مدت خیلی خوب با مردم و مسئولین همکاری کردند که خداروشکر وضعیت زرد اعلام شده است هزار نفر برای فاتحه خوانی روز گذشته در صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) بودند که به چشم خود دیدم که باید رعایت کنیم باعث می شود وضعیت بدتر شود از منزل خود برای اموات فاتحه بخوانید.

  وی ادامه داد: تاکی میخواهیم اقلام در منزل مردم ببریم و رزمایش برگزار کنیم و صدقه بدهیم من خودم خجالت میکشم دولت میخواهد چه کارکند؟خیرین هم ظرفیتی دارن بعضی از خیرین الان خودشان هم محتاج هستند گروه های جهادی و بسیج و سپاه مگر چقدر طرفیت دارند؟ دولت باید فکری کند.

  وی گفت: در ایام فاطمیه خانگی روضه بگیرید به صورت خانوادگی اقامه روضه کنید.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68099&preview=true لینک کوتاه

   221 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای