امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

  • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 27 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:02 | تعداد بازدید : 938 نفر | امتیاز خبر :
  • یک کشته و یک مصدوم در برخورد پراید با کامیون در پیشوا

    فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت: تصادف مرگ بار پراید و کامیون منجر به یک کشته و یک مصدوم است/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، سرهنگ احمد رضا کاکاوند فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در ...

    فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت: تصادف مرگ بار پراید و کامیون منجر به یک کشته و یک مصدوم است/

    به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، سرهنگ احمد رضا کاکاوند فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره تصادف جرحی در محدوده بلوار دانشگاه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران انتظامی به همراه دیگر نیرو‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

    وی افزود: پلیس با حضور در محل حادثه و با بررسی‌های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو سواری پراید با یک دستگاه کامیون به شدت با یکدیگر برخورد کرده اند.

    وی با بیان اینکه در این حادثه سرنشین پراید به طرز وحشتناکی دردم جان باخت و راننده آن به شدت مصدوم که با حضور عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد، بیان کرد: با حضور کارشناسان پلیس راهور علت تامه تصادف بی مبالاتی از جانب راننده خودرو سواری پراید به علت ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه و برخورد از عقب با کامیون اعلام شد.

    فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در پایان از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از هرگونه عجله و شتاب از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

    انتهای پیام/*

    ۱۱۱ total views, 1 views today


    طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

    چند رسانه ای