امروز : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 مه, 2016 | ساعت انتشار خبر : 06:46 | تعداد بازدید : 7052 نفر | امتیاز خبر :
 • یکی از مهم ترین اهداف کمیته امداد خودکفایی مددجویان است

  مجتبی عبداللهی در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار داشت: سعی ما بر این است تا با آموزش مشاغل و پرداخت وام اشتغال، خانواده های تحت پوشش را به سمت و سوی ...

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) پیشوا تصریح کرد: یکی از مهم ترین اهداف کمیته امداد امام خمینی (ره) خودکفایی خانواده های تحت پوشش است.

  کمیته امداد پیشوا

  مجتبی عبداللهی در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار داشت: سعی ما بر این است تا با آموزش مشاغل و پرداخت وام اشتغال، خانواده های تحت پوشش را به سمت و سوی خود کفایی سوق دهیم تا محتاج مستمری کمیته امداد نباشند.

   

  مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا گفت:  یکی دیگر از برنامه های ما در سال ۹۵،افزایش مشارکت های مردمی به منظور صرف هزینه های جاری مددجویان است و همکاران ما در معاونت مشارکت های مردمی به سطح شهرستان پیشوا و شهرستان های همجوار بروند تا اگر بتوانند جذب مشارکت های مردمی را افزایش دهند.

   

  عبداللهی، افزایش دریافتی خانواده های محسنین کمیته امداد را در  یکی دیگر از برنامه های امسال عنوان کرد و افزود: با توجه به هزینه های درمانی این خانواده ها، در حال حاضر این مبلغ کفاف هزینه های آن ها را نمی دهد.

   

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) پیشوا با بیان این که کمیته امداد امام خمینی (ره) حدود ۴۴ طرح دارد، تصریح کرد: طرح هایی مثل اکرام، محسنین، مفتاح، ماعون و رساندن صدقات به دست نیازمندان، تهیه جهیزیه، مراسمات مناسبتی مثل جشن نیکوکاری و عاطفه ها، عید قربان و غدیر از جمله کارهای روتین کمیته امداد است.

   

  وی با اشاره به کمک های کمیته امداد به نیازمندان، اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۱۲۰ منزل نیازمندان تعمیر شده که کمیته امداد از سقف ۱ تا ۳ میلیون هزینه کرده است،  احداث ۳۶ سرویس بهداشتی منازل مددجویان روستایی را داشتیم که ۲۹ سرویس بهداشتی با کمک بسیج سازندگی سپاه انجام شد و برای این ۲۹ خانواده سبد کالایی تهیه و در اختیار آنان قرار گرفت.

   

  عبداللهی گفت: در سال ۹۴ به ۵۰ نوعروس و تازه داماد از مددجویان کمیته امداد مبلغی به عنوان کمک هزینه اول زندگی پرداخت شد و بیش از ۳۰۰ مورد وام قرض الحسنه نیز به مددجویان و غیر مددجویان نیازمند پرداخت شد.

   

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) پیشوا اظهار داشت: کمیته امداد در قالب خدمات فرهنگی به دانشجویان نیازمند کمک می کند که در سال گذشته مبلغی از هزینه شهریه حدود ۳۸ دانشجو از فرزندان مددجویان پرداخت شد و این مقدار امسال به ظرف ۴۵ دانشجو می رسد.

   338 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای