امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 14 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:42 | تعداد بازدید : 834 نفر | امتیاز خبر :
 • یادواره های شهدا با شان ومنزلت شهید همخوانی داشته باشد

  امام جمعه پیشوا گفت: برگزاری یادواره های شهدا در هفته دفاع مقدس باید با شان و منزلت شهید همخوانی داشته باشد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان پیشوا ...

  امام جمعه پیشوا گفت: برگزاری یادواره های شهدا در هفته دفاع مقدس باید با شان و منزلت شهید همخوانی داشته باشد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در نشست ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: امنیت و بالندگی کشور در بسیاری از عرصه ها حاصل جان فشانی و ایثار رزمندگان اسلام در هشت سال دوران پرافتخار دفاع مقدس است.

  وی افزود: چهل سال است که بر سر سفره شهدا نشسته ایم و اگر در این مدت دشمن قصد داشته به اسلام و نظام آسیب برساند اما موفق نشده به برکت خون پاک شهیدان است.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: شایسته ترین و بهترین و مومن ترین افراد جامعه در راه خدا و حفظ نظام واسلام فدا شدند وامروز یاد و اندیشه های آنان نه تنها گم شدنی و فراموش شدنی نیست بلکه روز به روز درحال رشد ونمو است هرچقدر برای بزرگداشت شهدا و گرامیداشت یاد وخاطره آنان هزینه کنیم باز هم کم است.

  وی گفت: اهمیت و جایگاه رفیع شهدا ایجاب می کند که محافل و یادواره ها از هر حیث با این شان و منزلت همخوانی داشته باشد قبور و گلزار شهدای شهرستان درصحن مطهر به عنوان نماد فرهنگ جهاد و شهادت نیازمند ساماندهی و رسیدگی بیشتر است.

  http://nedayepishva.com/?p=66068&preview=true لینک کوتاه

   49 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای