امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:47 | تعداد بازدید : 6780 نفر | امتیاز خبر :
 • یادواره شهدای ۱۵ خرداد پیشوا در مبدا قیام

  یادواره شهدای ۱۵ خرداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیشوا برگزار می شود.     به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار پیشوا گفت: یادواره شهدای ۱۵ خرداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد ...

  یادواره شهدای ۱۵ خرداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیشوا برگزار می شود.

   

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار پیشوا گفت: یادواره شهدای ۱۵ خرداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیشوا برگزار می شود.

  حسین عباسی در جلسه هماهنگی مراسم روز جهانی قدس و قیام ۱۵ خرداد این شهرستان افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران باید برای برگزاری مراسم ۱۵ خرداد در مبدأ قیام ورود می کرد در حالیکه مشارکتی در این خصوص صورت نگرفته است.

  وی افزود: ۱۵ خرداد به پیشوا تعلق دارد؛ به دنبال رقابت نیستیم و فقط بر انجام وظایف خود برای برگزاری برنامه های شایسته و در خور شأن شهرستان متمرکز هستیم.

  فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه همایش بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد عصر روز ۱۳ خرداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود، گفت: با رایزنی های صورت گرفته صداوسیما ویژه برنامه هایی را به قیام ۱۵ خرداد و معرفی شهرستان پیشوا با محوریت امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) اختصاص خواهد داد.

  وی افزود: مسئولان شهرستان باید حضور پررنگی در راهپیمایی روز قدس و همچنین برنامه های مرتبط با قیام ۱۵ خرداد داشته باشند.

  عباسی با تأکید بر ضرورت تبلیغات محیطی مناسب برای برنامه های قیام ۱۵ خرداد و روز قدس توسط شهرداری، افزود: باید اطلاع رسانی مناسب درخصوص مبدأ و مقصد و زمان راهپیمایی صورت گرفته و گروه های مردمی به صورت هماهنگ و منسجم حرکت کنند.

  بخشدار جلیل آباد نیز گفت: چند دستگاه اتوبوس برای انتقال مردم از جلیل آباد به پیشوا برای حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس و برگزاری مراسم به صورت پرشور و متمرکز در نظر گرفته شده است.

  براساس این گزارش راهپیمایی روز قدس ساعت ۱۱ روز جمعه ۱۰ خرداد از مسجد امام خمینی(ره) به سمت حرم امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار خواهد شد.

  ۱,۰۳۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای