امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۸ شهریور, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۰۱ | تعداد بازدید : 5567 نفر | امتیاز خبر :
 • یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز، ممنوع

  فرماندار پیشوا گفت: برگزاری یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز از فرمانداری ممنوع است. به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در جلسه شورای فرهنگ عمومی افزود:شهدا شان و جایگاه ویژه‌ای دارند و ...

  فرماندار پیشوا گفت: برگزاری یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز از فرمانداری ممنوع است.

  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در جلسه شورای فرهنگ عمومی افزود:شهدا شان و جایگاه ویژه‌ای دارند و یادواره‌هایی که به نام شهدا برپا می‌شود باید با بهترین کیفیت و بدون هرگونه سوءاستفاده شخصی برگزار شود.

  عباسی با بیان اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا بدون اخذ مجوز از فرمانداری ممنوع است گفت: یادواره شهدا و بزرگداشت پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس دو برنامه‌ای است که همزمان با هفته دفاع مقدس در پیشوا اجرا می شود.

  وی افزود: پارسال دو یادواره شهدا در هفته دفاع مقدس و همچنین در بهمن‌ماه با حضور پرشور مردم و مسئولان در پیشوا به اجرا درآمد.

  عباسی افزود: با توجه به در پیش بودن هفته دفاع مقدس، باید ضمن دعوت از مداح و سخنران مطرح و در شان نام شهدا و جایگاه شهرستان، اقدامات گسترده و هماهنگی را جهت برگزاری هر چه بهتر یادواره شهدا در این ایام صورت داد.

  فرماندار پیشوا گفت: جلسات شورای فرهنگ عمومی باید همراه با طرح و ایده بوده و در خصوص راهبردهای فرهنگی تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی شود.

  وی گفت: با توجه به تمرکز مجتمع‌های مسکونی در شهرک‌های بالادست و ضعف زیرساخت‌ها، شهرداری و مجموعه‌های فرهنگی نگاه خود را معطوف به این منطقه نموده و ضمن تدارک برنامه‌های مختلف در جهت نهادسازی و توسعه تشکلات مردمی در این نقاط کمک کنند.

  یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز، ممنوع

  یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز، ممنوع

  ۳۳۰ total views, 10 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای