امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 19 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:01 | تعداد بازدید : 5873 نفر | امتیاز خبر :
 • یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز، ممنوع

  فرماندار پیشوا گفت: برگزاری یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز از فرمانداری ممنوع است. به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در جلسه شورای فرهنگ عمومی افزود:شهدا شان و جایگاه ویژه‌ای دارند و ...

  فرماندار پیشوا گفت: برگزاری یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز از فرمانداری ممنوع است.

  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در جلسه شورای فرهنگ عمومی افزود:شهدا شان و جایگاه ویژه‌ای دارند و یادواره‌هایی که به نام شهدا برپا می‌شود باید با بهترین کیفیت و بدون هرگونه سوءاستفاده شخصی برگزار شود.

  عباسی با بیان اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا بدون اخذ مجوز از فرمانداری ممنوع است گفت: یادواره شهدا و بزرگداشت پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس دو برنامه‌ای است که همزمان با هفته دفاع مقدس در پیشوا اجرا می شود.

  وی افزود: پارسال دو یادواره شهدا در هفته دفاع مقدس و همچنین در بهمن‌ماه با حضور پرشور مردم و مسئولان در پیشوا به اجرا درآمد.

  عباسی افزود: با توجه به در پیش بودن هفته دفاع مقدس، باید ضمن دعوت از مداح و سخنران مطرح و در شان نام شهدا و جایگاه شهرستان، اقدامات گسترده و هماهنگی را جهت برگزاری هر چه بهتر یادواره شهدا در این ایام صورت داد.

  فرماندار پیشوا گفت: جلسات شورای فرهنگ عمومی باید همراه با طرح و ایده بوده و در خصوص راهبردهای فرهنگی تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی شود.

  وی گفت: با توجه به تمرکز مجتمع‌های مسکونی در شهرک‌های بالادست و ضعف زیرساخت‌ها، شهرداری و مجموعه‌های فرهنگی نگاه خود را معطوف به این منطقه نموده و ضمن تدارک برنامه‌های مختلف در جهت نهادسازی و توسعه تشکلات مردمی در این نقاط کمک کنند.

  یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز، ممنوع

  یادواره‌ شهدا در پیشوا بدون اخذ مجوز، ممنوع

   942 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای