امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 20 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:30 | تعداد بازدید : 5908 نفر | امتیاز خبر :
 • گوشزد فرماندار به دهیاران پیشوا

  سهل انگاری در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز عملکرد دهیاران پیشوا را زیر سئوال می برد. به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا گفت: سهل انگاری در مقابله با ساخت و سازهای ...

  سهل انگاری در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز عملکرد دهیاران پیشوا را زیر سئوال می برد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا گفت: سهل انگاری در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز عملکرد دهیاران را زیر سئوال می برد و باید اهتمام بیشتری در این زمینه داشته باشند.

  حسین عباسی افزود: کارویژه هایی که از سال گذشته برای دهیاران تعریف کردیم ملاک ارزیابی عملکرد آنها می شود، چرا که همه مسئولان باید کارهای خود را به موازات و در مسیر سیاست های شهرستانی تنظیم کنند.
  وی با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم در این کارویژه ها جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز است، گفت: از دهیاران می خواهم با دقت و حساسیت این موضوع را پیگیری کنید و هم در داخل بافت روستا که در قبال آن مسئول هستید و هم تخلفات صورت گرفته در خارج از بافت را به دستگاه های مربوطه گزارش کنند.
  مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری تهران: نوسازی بافت فرسوده بدون کمک مردم محقق نمی شود .
  دهیاران پیشوا بر اساس ضوابط قانونی انتخاب شوند
  تخریب دیوار کشی و ویلاسازی های غیر مجاز در اراضی کشاورزی پیشوا
  عباسی افزود: سهل انگاری در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز عملکرد دهیاران را زیر سئوال می برد و باید اهتمام بیشتری در این زمینه داشته باشند.
  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: فصل بارندگی آغاز شده است و با تجربه ای که در بارش های ابتدای سال به دست آمد باید تاکنون اقدامات لازم برای پیشگیری از بروز حوادث انجام گرفته باشد و دیگر بحث غافلگیری در مدیریت بحران به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

  ۵۴۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای