امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 26 جولای, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:42 | تعداد بازدید : 2153 نفر | امتیاز خبر :
 • گل آنتریوم پیشوا به بازار بین المللی روسیه راه پیدا کرده است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، همزمان با افتتاح دفتر پایانه صادراتی استان تهران در پیشوا، تعدادی از ظرفیت های کشاورزی و اقتصادی ...

  شهرستان پیشوا یکی از بزرگترین تولیدکننده آنتریوم در خاورمیانه است که با توجه به ظرفیت بالای تولید، به بازارهای بین المللی گل نظیر روسیه وارد شده است.

  گل آنتریوم پیشوا به بازار بین المللی روسیه راه پیدا کرده است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، همزمان با افتتاح دفتر پایانه صادراتی استان تهران در پیشوا، تعدادی از ظرفیت های کشاورزی و اقتصادی این منطقه با حضور محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران، محمدکرم محمدی فرماندار شهرستان پیشوا، صمد جلیلوند معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، علیرضا قاسمی فرزاد مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران، علی اشرف منصوری رئیس جهاد کشاورزی استان تهران، احمد ملایری و الله بخش حبیبی بخشداران مرکزی و جلیل آباد، رضا عرب محمدحسینی مدیر جهاد کشاورزی پیشوا و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی مورد بازدید قرار گرفت.

  در این بازدیدها که با هدف حمایت از تولیدات داخلی، توسعه طرح های منطبق بر اقتصاد مقاومتی و بررسی راهکارهای پیش رو برای حضور و عرضه محصولات منطقه در بازارهای جهانی صورت گرفت، از بخش های مختلف مجتمع کشاورزی اتکا واقع در بخش جلیل آباد بازدی. به عمل آمد …

  همچنین طی بازدید از گلخانه گل کبریایی و بررسی ظرفیت های موجود،   راهکارهای پیش رو برای توسعه و رونق هر چه بیشتر این مجتمع مطرح و بررسی شد.

  مجموعه گل و گیاه در پیشوا از سال ۸۷  در روستای قلعه سین از توابع بخش مرکزی شهرستان پیشوا شروع به فعالیت کرده و با سرمایه گذاری خصوصی به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال و اختصاص اعتبار بانکی از محل توافقنامه وزارت جهاد و بانک به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال در سال ۹۲ به بهره برداری کامل رسیده است.

  هم اکنون این مجموعه یکی از بزرگترین تولیدکننده آنتریوم در خاورمیانه است  که با توجه به ظرفیت بالای تولید، به بازارهای بین المللی گل نظیر روسیه وارد شده و با تکیه بر کیفیت بالای محصولات در این عرصه با رقبای اروپایی نظیر هلند و فرانسه رقابت می کند.

  منبع: خبرگزاری مهر

   437 total views,  1 views today


  ابرچسب : , ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای