امروز : پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 21 اکتبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 17:16 | تعداد بازدید : 1026 نفر | امتیاز خبر :
 • گله مندی احمد قمی از وضعیت حجاب در پیشوا

   احمد قمی از وضعیت حجاب در پیشوا انتقاد کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، احمدقمی عضو شورای اسلامی شهر پیشوا در نطق پیش از دستور شورای فرهنگ عمومی با انتقاد از وضعیت حجاب، ...

   احمد قمی از وضعیت حجاب در پیشوا انتقاد کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، احمدقمی عضو شورای اسلامی شهر پیشوا در نطق پیش از دستور شورای فرهنگ عمومی با انتقاد از وضعیت حجاب، گفت : باید متولی مقابله با بی حجابی و کشف حجاب در شهرستان و منطقه مشخص شود.

  این عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا در ادامه اظهار داشت: در جمهوری اسلامی حجاب رکن است و باید مسئولان به وظیفه خود در این قبال عمل کنند.

  قمی در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه در پیشوا کشف حجاب علنی شده که در مقابل سپاه و ستاد انتظامی شهرستان به عینه خود دیده ام.

  وی با ذکر مثالی از کشور عراق و حضور در پیاده روی اربعین، گفت: در آنجا حجاب اصولی است اما در ایران که مدعی ام القرایی جهان اسلام است چرا شرایط اینگونه است؟

  قمی با خطاب قرار دادن مسئولان، گفت: متولی مقابله با کشف حجاب چه ارگانی است؟ حتی در حرم امامزاده جعفر(ع) به بهانه شیوع کرونا متاسفانه شاهد بی حجابی هستیم و افراد بدون چادر ورود و خروج دارند.

  عضو شورای اسلامی شهر پیشوا در ادامه اذعان داشت: این دغدغه بزرگی است و باید به مردم بگوییم و به آنها جواب بدهیم که متولی این جریان چه نهاد یا دستگاهی است؟

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=74298&preview=true لینک کوتاه

   69 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای