امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 29 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:20 | تعداد بازدید : 1424 نفر | امتیاز خبر :
 • گلایه و هشدارهای امام جمعه موقت به مسئولان ورامین

  امام جمعه موقت ورامین نسبت به عملکرد مسئولان این شهرستان گلایه کرد و به آنها هشدار داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین در دیدار ...

  امام جمعه موقت ورامین نسبت به عملکرد مسئولان این شهرستان گلایه کرد و به آنها هشدار داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین در دیدار با آتش نشانان این شهرستان اظهار کرد: از سال ۱۳۹۶ تاکنون با وجود پرداخت اولیه هزینه خرید نردبان ۵۶ متری آتش نشانی همچنان این موضوع به سرانجام نرسیده است.

  وی افزود: امروز اگر اتفاق ناگواری در ساختمان های بلند مرتبه ورامین بیافتد با نبود امکاناتی نظیر نردبان بلند چه کار می خواهیم بکنیم؟

  محمودی تصریح کرد: سال ۱۳۹۶ بودجه قابل توجهی برای خرید نردبان آتش نشانی برای ورامین پرداخت شده و امروز به دلیل عدم همت برخی از مسئولان و عدم اجرای تعهدات هنوز این تجهیزات به ورامین نرسیده است هشدار می دهم اگر اتفاقی در ورامین بیافتد و این امکانات که با همدلی و همراهی برخی مسئولان اجرایی می توانست در شهر ورامین در خدمت رسانی در حوادث غیرمترقبه به کار گرفته شود نباشد تمام مدیرانی که در این زمینه کوتاهی کرده و می کنند باید پاسخگو باشند.

  وی ادامه داد: امروز سازمان آتش نشانی ورامین به رسالت و وظیفه خود به خوبی عمل کرده و آتش نشانان ورامینی از جان خود برای نجات شهروندان مایه گذاشته اند و این مایه تاسف است که برخی مسئولان برای تامین نیازهای آتش نشانی کوتاهی می کنند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66516&preview=true لینک کوتاه

   

   292 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای