امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 1 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:41 | تعداد بازدید : 1308 نفر | امتیاز خبر :
 • گفت وگو نوش آبادی با وزیر علوم/ نماینده مجلس خواستار تعویق کنکور شد

  دکتر نوش آبادی نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس با وزیر علوم گفتگو کرد و خواستار به تعویق انداختن آزمون های سراسری شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر حسین نوش آبادی نماینده ...

  دکتر نوش آبادی نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس با وزیر علوم گفتگو کرد و خواستار به تعویق انداختن آزمون های سراسری شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر حسین نوش آبادی نماینده پیشوا ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس طی گفتگوی تلفنی با وزیر علوم و تحقیقات و فناوری خواستار به تعویق انداختن کنکور سراسری و آزمون کارشناسی ارشد شد.

  وی با اشاره به شرایط خاص کشور و شیوع گسترده ویروس کرونا و نگرانی داوطلبین و خانواده های آنان از ابتلای فزندان عزیزشان به بیماری خطاب به وزیر علوم اظهار کرد: من به عنوان وکیل مردم و نماینده ملت وظیفه دارم مراتب نگرانی موکلین خود و مردم کشورم را به جنابعالی به عنوان مسئول اصلی آموزش عالی کشور منتقل کنم و بر اولویت حفظ سلامت مردم تاکید نمایم.

  دکتر غلامی با توجه به آمادگی وزارت علوم برای برگزاری آزمون ارشد و کنکور سراسری در موعد مقرر و پیش بینی های لازم برای اجرای کامل پروتکل های بهداشتی بیان کرد: ما مطیع قانون هستیم و مراجع تصمیم گیری کشور خصوصا مجلس شورای اسلامی هر تصمیمی اتخاذ کنند اجرا خواهیم کرد.

  http://nedayepishva.com/?p=64647&preview=true لینک کوتاه

   

  ۴۹ total views, 5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای