امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 30 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:29 | تعداد بازدید : 529 نفر | امتیاز خبر :
 • گفتگو با نقوی حسینی نماینده جنوبشرق استان تهران در مورد فوتسال قرچک

  به گزارش خبرنگار ما؛ نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در گفتگو با ما بیان داشت: شهرستان جوان قرچک مهد فوتسال استان تهران و کشور است. وی افزود: در زمانیکه هنوز فوتسال در ...

  به گزارش خبرنگار ما؛ نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در گفتگو با ما بیان داشت: شهرستان جوان قرچک مهد فوتسال استان تهران و کشور است.

  وی افزود: در زمانیکه هنوز فوتسال در کشور و در سطح ملی مطرح نبود،تیم فوتسال شهید منصوری قرچک با همت #برادر_شهید و یار همیشگی فوتسال آقای #مهندس _کریم _منصوری تاسیس شد و با سرعت توانست جای خود را در بین جوانان منطقه، استان و کشور باز کند و بارها افتخار آفرین شد.
  نقوی حسینی گفت: در سطح ملی و آسیایی و جهانی با نام قرچک پرآوازه شد و بازیکنان به یادماندنی و موثری از قبیل #طاهری_ها را به فوتسال کشور تقدیم کرد.

  وی در ادامه گفت: تیم فوتسال مقاومت قرچک که با همت سپاه و بسیج شهرستان و استان شکل گرفت توجه فوتسال دوستان و جوانان و حامیان را جلب کرد و با راه یابی به لیگ برتر به عنوان تیم فوتسال مقاومت قرچک برای شهرستان قرچک افتخار افرین شد.

  نماینده شهرستان در ادامه گفت: در سال ۹۷ آقای علیزاده سرپرست تیم با اینجانب گفتگویی داشت و گفت که تیم نیازمند حمایت است.

  وی افزود: اینجانب ضمن اعلام حمایت همه جانبه با فرماندار شهرستان تماس گرفتم و درخواست جلسه با حضور شهردار، رییس شورای شهر، بخشدار و رییس اداره ورزش و جوانان و نماینده ای از بخش خصوصی را ارائه نمودم که جلسه مذکور بلافاصله در دفتر فرماندار تشکیل شد.
  نقوی گفت: در آن جلسه از آقای علیزاده سوال شد که هزینه تیم فوتسال مقاومت قرچک در سال ۹۸ چقدر است که وی مبلغی را اعلام کرد و در جلسه مذکور مبلغ را تقبل کردند و وی هم با خیال راحت رفت که برای سال  ۹۸ تیم را آماده کند.

  وی افزود: در ابتدا تیم فوتسال مقاومت قرچک که از حمایت سپاه و بسیج در اداره تیم برخوردار بود به ویژه استفاده از سرباز ورزشکار محروم شد و سپاه ملزم شد تیم را واگذار کند.

  این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: در واگذاری طبیعی است که از آنجایی که تیم مقاومت قرچک با استفاده از حمایت های مادی و معنوی شهرداری و شورای شهر و بخشداری و سایر نهادهای شهرقرچک رشد کرده است و به ویژه از حمایت های بی دریغ مردم و تماشاگران وفادار و جوانان پرشور قرچک برخوردار بوده است باید در قرچک بماند و حق مردم قرچک نیز همین هست.

   

  نقوی حسینی نماینده مردم جنوب شرق در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در اخرین جلسه ای که با حضور فرماندار، شهردار، نماینده شورا شهر، بخشدار، رییس اداره ورزش و جوانان و آقایان کریم منصوری، تقوی و طاهری از عوامل موثر تیم شهید منصوری تشکیل شد، تصمیم گرفته شد، امتیاز تیم مقاومت قرچک برای شهرستان قرچک خریداری و در شهرستان قرچک ماندگار شود و امیدواریم با همکاری همه دستگاه های همکاری سپاه استان و کمافی السابق همکاری و حمایت سپاه شهرستان تیم فوتسال در قرچک ماندگار شود.

   1,058 total views,  2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای