امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۵۹ | تعداد بازدید : 14292 نفر | امتیاز خبر :
 • گسترش فضاهای عمومی شهر پیشوا متناسب با نیاز های مردم

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حکمت امیری در جلسه مشترک ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان پیشوا اظهار داشت: شهرداری پیشوا با کمک اعضا شورای اسلامی و سایر مسئولان مربوطه ...

  گسترش فضاهای عمومی شهر پیشوا متناسب با نیاز های مردم

  شهردار پیشوا گفت:سیاست شهرداری پیشوا گسترش فضاهای عمومی متناسب با نیاز مردم است .

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حکمت امیری در جلسه مشترک ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان پیشوا اظهار داشت: شهرداری پیشوا با کمک اعضا شورای اسلامی و سایر مسئولان مربوطه در صدد ارتقاء کیفیت زندگی و ایجاد سرزندگی در بین مردم است.

  وی افزود: به همین منظور سیاست شهرداری گسترش فضاهای عمومی متناسب با نیاز مردم است.

  شهردار پیشوا در‌خصوص زمین ورزشگاه پنچ‌هزار نفری پیشوا تصریح کرد: این زمین به مساحت چهار هکتار در تملک شهرداری و به اداره ورزش و جوانان معرفی شده است اما کارشناسان، ابعاد زمین را به دلیل فرم آن، مغایر با ابعاد مدنظر و استاندارد می‌دانند و درحال حاضر در نظر داریم با رفع موانع موجود، طرح مدنظر را براساس نقشه‌ای که طراحی می‌شود، اجرایی کنیم.

  وی خاطرنشان کرد: عملیات احداث زمین چمن مصنوعی اجرایی شده و در مرحله فنس‌کشی است و زمین والیبال و بسکتبال آن نیز در دست اجراست که امیدواریم تا پایان اردیبهشت تکمیل شود.

  امیری با اشاره به مشکل ورزشکاران باستانی و نبود زورخانه در این شهرستان گفت: مکاتبه‌ای با اداره ورزش استان شده تا یک مجموعه ورزشی چند عملکردی را در این منطقه دایر کنیم و با عملیاتی‌شدن این مهم، بخشی از مشکلات باستانی‌کاران نیز رفع خواهد شد.

  وی اظهار کرد: در نظر داریم که پیاده‌روی همگانی را با همکاری اداره ورزش و جوانان به‌صورت ماهانه برگزار کنیم و در ماه مبارک رمضان نیز پیاده‌روی همگانی را با همکاری صداوسیما به‌منظور پخش مستقیم آن از شبکه سه سیما، برگزار خواهیم کرد.

  رئیس هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان پیشوا در پایان با اشاره به ضرورت احداث زمین چمن مصنوعی در شهرک‌های تازه تأسیس پیشوا متذکر شد: در خصوص زمین چمن مصنوعی کهنک مقرر شده است تا با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان و اداره ورزش این شهرستان، زمین مدنظر معرفی شود و پس‌ازآن نیز شهرداری عملیات اجرایی و بتن‌ریزی و اداره ورزش و  جوانان نیز چمن مصنوعی آن را انجام دهند.

  انتهای پیام/

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای