امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 16 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:15 | تعداد بازدید : 6794 نفر | امتیاز خبر :
 • گسترش خدمات اورژانس اجتماعی پیشوا

  ساعات خدمات اورژانس اجتماعی پیشوا گسترده تر شد. به گزارش ندای پیشوا؛ مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا به خبرنگار واحد اجتماعی ما گفت: اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا از ابتدای سال ۹۸ همه روزه  ...

  ساعات خدمات اورژانس اجتماعی پیشوا گسترده تر شد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا به خبرنگار واحد اجتماعی ما گفت: اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا از ابتدای سال ۹۸ همه روزه  از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده ارائه خدمات تخصصی به گروه‌های هدف است.

  وی افزود: حیطه فعالیت اورژانس اجتماعی کودک آزاری، همسر آزاری، معلول آزاری، سالمند آزاری، فرار از منزل دختران، اقدام به خودکشی، اختلال هویت جنسی و زوجین دارای اختلاف خانوادگی حاد می باشد و خدمات تخصصی اورژانس اجتماعی شامل خدمات روانشناسی، مددکاری، مشاوره حقوقی و روانپزشکی است.

  ملک دار گفت: افراد گروه هدف در صورت نیاز به دریافت خدمات تخصصی اورژانس اجتماعی می‌توانند با خط ۱۲۳ تماس گرفته و در خواست خدمت کنند.

  وی افزود: پس از برقراری ارتباط با خط ۱۲۳ و انجام مصاحبه اولیه اگر مشکل در حیطه فعالیت های اورژانس اجتماعی باشد با توجه به نوع مشکل که بحرانی و یا کمتر بحرانی باشد تیم سیار برای بررسی مشکل و بازدید از منزل یا محل سکونت، اعزام می‌شود و در صورت نیاز برای دریافت خدمات بیشتر روانشناسی، مددکاری، روانپزشکی، مشاوره حقوقی و دیگر موارد فرد به مرکز تخصصی اورژانس اجتماعی ارجاع داده می شود

  مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان پیشوا گفت: اورژانس اجتماعی یک منبع حمایتی برای کمک به افرادی است که به هر دلیلی در معرض آسیب قرار گرفته و یا دچار آسیب شده اند و همچنین اورژانس اجتماعی به عنوان نهادی است که به صورت رایگان می تواند به آسیب های اجتماعی رسیدگی کند.

  گسترش خدمات اورژانس اجتماعی پیشوا

  گسترش خدمات اورژانس اجتماعی پیشوا

  ۲۸۱ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای