امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 27 اکتبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 09:39 | تعداد بازدید : 934 نفر | امتیاز خبر :
 • گسترش بافت و اصلاح ورودی جلیل‌آباد اولویت‌های مهم شهرداری است

  شهردار جلیل آباد گفت: گسترش بافت و اصلاح ورودی جلیل‌آباد اولویت‌های مهم شهرداری می باشد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، عبدالله میرزایی در آیین معارفه به‌عنوان شهردار جلیل‌آباد اظهار داشت: جلیل‌آباد طی سالیان ...

  شهردار جلیل آباد گفت: گسترش بافت و اصلاح ورودی جلیل‌آباد اولویت‌های مهم شهرداری می باشد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، عبدالله میرزایی در آیین معارفه به‌عنوان شهردار جلیل‌آباد اظهار داشت: جلیل‌آباد طی سالیان گذشته مغفول مانده و باید طرح‌های مختلف عمرانی و خدماتی جهت توسعه و آبادانی این شهر نوپا برنامه‌ریزی و اجرا گردد که در این بین تقاطع حادثه‌خیز ورودی شهر یک اولویت مهم و حیاتی است.

  وی افزود: مدیریت شهری جدید در پاسخ به انتظارات و مطالبات شهروندان، با همدلی و در چارچوب قانون براساس مصلحت و منافع عمومی به‌صورت جهادی در مسیر پیشرفت شهر حرکت خواهد کرد که موفقیت آن تا حد زیادی مستلزم حمایت و همراهی همه دستگاه‌های فرادستی است.

  میرزایی بیان کرد: با جدیت پیگیر الحاق اراضی جدید به بافت شهر خواهیم بود تا با بسط و توسعه سرزمینی، کمبود فضاهای تفریحی و ورزشی و فرهنگی برای جوانان جبران گردد.

  وی گفت: رعایت اصول معماری و شهرسازی به‌ویژه نوسازی و مقاوم‌سازی بافت فرسوده برای داشتن شهری پویا و مدرن در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.

  انتهای پیام/***

  http://nedayepishva.com/?p=74483&preview=true لینک کوتاه

   75 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای