امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 25 مه, 2018 | ساعت انتشار خبر : 15:15 | تعداد بازدید : 16070 نفر | امتیاز خبر :
 • گره زدن مسائل داخلی به برجام اشتباه محض است/تخریب و دو قطبی شدن ممنوع

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن تبریک فرارسیدن ولادت کرم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت:شرط ...

  گره زدن مسائل داخلی به برجام اشتباه محض است/تخریب و دو قطبی شدن ممنوع

  امروز گره زدن مسائل داخلی به برجام اشتباه محض است و زیر سوال بردن ، تخریب و دو قطبی شدن ممنوع است، با تمام گرفتاری های بوجود آمده باید فریاد وحدت سر دهیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن تبریک فرارسیدن ولادت کرم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت:شرط عزیز شدن در میان مردم تقوا و ارتباط با خداوند متعال است و امیدواریم در روز میلاد کریم اهل بیت ،مساجد و هیات های مذهبی مظلومیت امام مجتبی (ع) را ببینند و در روز اکرام برای نشان دادن کرامت این امام بزرگوار جشن های با شکوهی برگزار نمایند.

  وی افزود: ایتام فراوانی در این شهر وجود دارد و قریب به ۷۰۰ نفر در دار الایتام پیشوا و کمیته امداد امام خمینی تحت پوشش هستند که نیازمند یاری خیران هستند.

  باقری اظهار کرد:حمایت از خانواده زندانیان نیز باید مدنظر قرار گیرد و دادگاه و دادستانی با حمایت خیرین ،ستاد دیه تشکیل دهند چرا که بسیاری از افراد بخاطر مبلغ ناچیز دیه در زندان به سر میبرند و آسیب های اجتماعی و سیاسی فراوانی گریبان گیر آنها شده است.

  خطیب جمعه پیشوا ضمن تسلیت رحلت بانوی بزرگ اسلام ،حضرت خدیجه کبری (س) بیان نمود:حضرت خدیجه کبری(س) خدمات ارزنده فراوانی به اسلام داشته است و خداوند نیز در آیات قرآن  جهاد در راه خود با جان و مال را بعنوان  تجارت پر سود خوانده است.

  وی در ادامه اضافه کرد:قطعه قطعه شدن در جنگ و جهاد در راه خدا ایمان قوی و ایثار و فداکاری میخواهد ،حماسه سوم خرداد و سینه سپر کردن در مقابل دشمنان شوخی نبود و دلاور مردان این سرزمین با رهنمودهای امام راحل و فدا کردن جان خود عزت و سربلندی را برای ایران اسلامی به امغان آوردند.

  باقری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان در خصوص دشمنی امریکا با ایران تاکید کرد:دشمنی آمریکا با ایران سطحی و بخاطر داشتن توان موشکی و هسته ای نیست و دین و اعتقادات علت اصلی دشمنی آنها می باشد.

  وی افزود: درست است که از نظر وضعیت اقتصادی اقشار مختلف مردم ما در حال نابود شدن هستند اما امروز گره زدن مسائل داخلی به برجام اشتباه محض است و زیر سوال بردن و تخریب و  دو قطبی شدن ممنوع است.

  امام جمعه شهرستان پیشوا در خصوص حرف های برخی مسئولان در خصوص عدم اجازه برداشت دولت از صندوق توسعه ملی گفت: مسئولان رده اول مملکت با برداشت از صندوق توسعه ملی که تنها در اختیار دولت است باید به موسسات خصوصی و کارخانجاتی که به تعطیلی کشیده شده اند کمک کنند.

  باقری در پایان گفت:با تمام گرفتاری های بوجودآمده امروز باید فریاد وحدت سر دهیم و اگر خدای ناکرده دشمن احساس کند دو صدای موافق و مخالف ایجاد شده است سوء استفاده خواهد کرد.

  ۱۴۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای