امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 18 مه, 2018 | ساعت انتشار خبر : 15:13 | تعداد بازدید : 13807 نفر | امتیاز خبر :
 • گرفتن تضمین واقعی تنها راه ادامه دادن مذاکرات

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک فرارسیدن ماه رمضان ،ماه بندگی خدا اظهار داشت:فلسفه اصلی روزه ...

  گرفتن تضمین واقعی تنها راه ادامه دادن مذاکره

  خطیب جمعه پیشوا گفت:ایران برای پایبندی به برجام همه کاری انجام داد، در این مدت ۵ سال وقیح ترین توهین ها را به ملت ایران نمودند و خانمها و آقایانی که طرف دیگر برجام هستند امروزاعلام می کنند ایران برای پایبندی به برجام تضمین داده است ،ادامه مذاکره تنها با گرفتن تضمین واقعی میسر خواهد بود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک فرارسیدن ماه رمضان ،ماه بندگی خدا اظهار داشت:فلسفه اصلی روزه داری، تحمل گرسنگی و تشنگی برای رسیدن به تقوا و اجرای دستورات خداوند و سربلند بیرون آمدن از آزمایش الهی است.

  وی افزود:اعمال ماه رمضان ، خواندن قرآن و نزدیک تر شدن به خدا در حقیقت تمرینی برای تمام لحظه های زندگی ما است، توجه به نیازمندان و فقرا همراه با کمک به آنها فلسفه اصلی این ماه مبارک است.

  خطیب جمعه پیشوا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سوم خرداد و فتح خرمشهر گفت: عامل پیروزی ما در فتح خرمشهرو ۸ سال دفاع مقدس اتکال وایمان به خداوند،اعتماد به جوانان ،وحدت میان مردم و حاکمیت و اطاعت از ولی امر بود.

  وی در ادامه افزود:تمام هدف دشمن زیر سوال بردن  اعتقاد وایمان و به سخره گرفتن ارزش های دینی است که امروز مشاهده میکنیم وحدت و انسجام مردم ضربه وارد ساختند و فاصله بین مردم و مسئولین و قوم ها را زیاد نمودند.

  باقری اظهار کرد:در این مدت ۴۰سال هدف اصلی دشمن، ضربه زدن به ولایت فقیه بعنوان عامل اساسی دستیابی به پیروزی ها است و غفلت در این زمینه باعث ضربه خوردن ما می شود.

  امام جمعه پیشوا با اشاره به فرجام ناخوشایند برجام تاکید کرد: درست است که مشکلات اقتصادی فراوان داریم و قرار بود برجام بسیاری از تحریم ها را بردارد اما به تعطیلی دائم اماکن تولید انرژی هسته ای و محدودیت فعالیت های موشکی و فعالیت های منطقه ای ایران حول محور مقاومت منجر گردید.

  وی با اشاره به هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص بی فایده بودن مذاکرات بیان نمود:رئیس جمهور در صحبت های خود به ادامه دادن مذاکرات پافشاری می کند اما باید به هشدارهای رهبری در خصوص لزوم حفظ حیثیت ایران در مجامع بین المللی توجه کند چرا که دراین مدت از اروپا هم خیری ندیدیم.

  وی افزود: ایران برای پایبندی به برجام همه کاری انجام داد، در این مدت ۵ سال وقیح ترین توهین ها را به ملت ایران نمودند و خانمها و آقایانی که طرف دیگر برجام هستند امروزاعلام می کنند ایران برای پایبندی به برجام تضمین داده شده است ،ادامه مذاکره تنها با گرفتن تضمین واقعی میسر خواهد بود.

  باقری تصریح کرد: چند سال وقت کشور را صرف مذاکرات کردیم ، نزدیک ۵۰ درصد ظرفیت تولید کارخانه ها را به بهانه برجام پایین آوردیم و اگر این هزینه را صرف تولید داخل می کردیم چنین ضربه هایی نمی خوردیم.

  خطیب جمعه پیشوا در پایان ضمن محکوم نمودن اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود از تل آویو به بیت المقدس تاکید کرد: درهفتادمین سالروز تشکیل رژیم اشغالگرقدس، آمریکا با کمک هم پیمانان خود از جمله آل سعود دست به این اقدام زد که منجر به شهادت مردم مظلوم فلسطین گردید،جنایتکاران بدانند در آینده نزدیک سیل خروشانی به راه خواهد افتاد و همه آنها را با خود خواهد برد.

   414 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای