امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۶ آبان, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۳۸ | تعداد بازدید : 80828 نفر | امتیاز خبر :
 • کودک گرفتار در دستگاه علوفه خرد کن نجات یافت

  ‍ کودک گرفتار در دستگاه علوفه خرد کن نجات یافت مسئول آتش نشانی شهرداری پیشوا از نجات پسر بچه ای سه ساله از داخل دستگاه علوفه خردکن خبر داد. به گزاش پایگاه خبری ندای ...

  ‍ کودک گرفتار در دستگاه علوفه خرد کن نجات یافت

  مسئول آتش نشانی شهرداری پیشوا از نجات پسر بچه ای سه ساله از داخل دستگاه علوفه خردکن خبر داد.

  به گزاش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛ مجید اصغری مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پیشوا از نجات و خارج نمودن پسربچه سه ساله افغانستانی از داخل دستگاه علوفه خردکن خبرداد و گفت: طی تماس تلفنی در ساعت ده و بیست و شش دقیقه امروز و اعلام این حادثه، عوامل آتش نشانی سریعا به روستای محمود آباد نو بخش جلیل آباد اعزام و پس از ۱۰ دقیقه در محل حادثه حضور پیدا کردند.

  وی افزود: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد پسر بچه ای سه ساله افغانستانی بر اثر بی احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی والدین در حین بازی به داخل دستگاه علوفه خردکن سقوط کرده و دچار صدمات جدی گردیده است.

  مسئول آتش نشانی شهرداری پیشوا ادامه داد: با اقدام سریع عوامل آتش نشانان شهرداری پیشوا، قطعات دستگاه علوفه خردکن با رعایت نکات ایمنی از هم باز و کودک خردسال پس از نیم ساعت عملیات دشوار از داخل دستگاه خارج کردند.

  اصغری اظهار داشت : متاسفانه در این حادثه کودک از هر دو پا دچار شکستگی و قطع کامل یک انگشت در پای راست خود شده بود که پس انجام اقدامات اولیه تحویل اورژانس و جهت مداوا به بیمارستان انتقال یافت.

  مجید اصغری در پایان تصریح کرد : این حادثه تلنگری بود که کارفرمایان و والدین ضمن رعایت جدی نکات ایمنی تجهیزات و کارگاه های صنعتی از بازی و رفت و آمد کودکان در محل کارهای صنعتی و پرخطر کاملا خوداری نمایند تا دگر شاهد چنین حوادثی نباشیم.

  ۲۲۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای