امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 21 فوریه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 14:22 | تعداد بازدید : 4863 نفر | امتیاز خبر :
 • کنلگ احداث مسجد شهرک طاق سپهر پیشوا به زمین زده شد

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مراسم کلنگ زنی مسجد خیّرساز شهرک طاق سپهر شهرستان پیشوا با حضور عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا، شیرزاد یعقوبی شهردار، سید مرتضی طباطبایی عضو شورای اسلامی ...

  کلنگ احداث مسجد خیّرساز شهرک طاق سپهر شهرستان پیشوا در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر به زمین زده شد.

  کنلگ احداث مسجد شهرک طاق سپهر پیشوا

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مراسم کلنگ زنی مسجد خیّرساز شهرک طاق سپهر شهرستان پیشوا با حضور عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا، شیرزاد یعقوبی شهردار، سید مرتضی طباطبایی عضو شورای اسلامی شهر، حجت الاسلام اداوی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، حجت الاسلام الهایی مدیر حوزه علمیه جعفریه و جمعی از مسئولان و خیّرین برگزار شد.

   

  فرماندار پیشوا در حاشیه این مراسم گفت: با توجه به نیاز شهرک طاق سپهر به مسجد که کمبود آن کاملا احساس می شد بحمدلله با کمک خیرین و مسئولان محلی کلنگ آن به زمین زده شد و در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید و مردم می توانند از این پایگاه معنوی بهره ببرند.

   

  عباس ملکوتی خواه افزود: مسجد اساسی ترین پایگاه تربیت معنوی و هدایت فکری در جامعه اسلامی و سد محکمی علیه کفر و الحاد است و با توجه به تاکید آیات متعدد قرآن مجید به ساخت و آبادانی مسجد و بشارت آبادگران آن به پاداشی عظیم می توان به اهمیت و نقش موثر مساجد در جامعه اسلامی پی برد.

   

  وی اظهار داشت: در طول تاریخ اسلامی همواره مسجد مرکز بیداری اسلامی، تجلی نهضت های فکری و انقلابی و تشکیل حلقه های تعلیم و تربیت بوده  و به همین دلیل است که امروزه استکبار جهانی مساجد و برنامه های آنها را زیر ذره بین قرار داده اند.

   

  ملکوتی خواه با اشاره به نهضت عظیم انقلاب اسلامی ایران، ادامه داد: قیام مقدس و حماسه ساز مردم ایران که به برقرارى حکومت عدل اسلامى انجامید از مساجد آغاز گردید و انقلاب اسلامی در طول حیات خویش، نیرو و توان خود را از مساجد یافته و تمام نقشه هاى شوم دشمنان اسلام را که کمر همت به نابودى اسلام ناب بسته اند، خنثى کرده است.

   

  وی حضور جوانان در مسجد را زمینه ساز مقابله با تهاجم فرهنگی و ناهنجاری ها برشمرد و تصریح کرد: در حال حاضر که دشمنان با هجمه های مختلف به فکر ضربه زدن به ارزشها و هویت ما هستند، خانواده ها برای هدایت و پرورش صحیح فرزندان می بایست آنان را از طریق مساجد با مسائل دینی و مذهبی آشنا نمایند.

  منبع: پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران

   

  ۱۲۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای