امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 15 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:57 | تعداد بازدید : 539 نفر | امتیاز خبر :
 • کنترل و تنظیم بازار دغدغه معیشت مردم پیشوا را در شرایط کرونا کاهش می دهد

  معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به لزوم افزایش گشت های نظارتی گفت: کنترل و تنظیم بازار دغدغه معیشت مردم پیشوا را در شرایط کرونا کاهش می ...

  معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به لزوم افزایش گشت های نظارتی گفت: کنترل و تنظیم بازار دغدغه معیشت مردم پیشوا را در شرایط کرونا کاهش می دهد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کردستانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار کرد: شیوع کرونا شرایط ویژه ای را در کشور ایجاد کرد و بخش های مختلف اقتصادی را تحت الشعاع قرار داد.

  وی افزود: از زمان اپیدمی ویروس کووید۱۹ نیز به دلیل اعمال محدودیت ها، فعالان برخی رسته های شغلی بیکار و دچار آسیب شدند و مهمترین دغدغه در مواقع بروز بحران ها معیشت مردم است.

  کردستانی تصریح کرد: در شرایط فعلی نظارت بر روند تامین و قیمت گذاری و توزیع کالاهای اساسی یک اقلام ضروری است تا سطح دغدغه مندی مردم برای معیشت کاهش یابد که در این زمینه باید گشت های مشترک تقویت شوند.

  وی گفت: هرچند در شهرستان پیشوا وضعیت ابتلا به کرونا سفید است ولی به دلیل نزدیکی به تهران و رفت وآمد بین شهرهای مجاور هرگونه سهل انگاری و بی توجهی به مردم و مسئولان نسبت به پروتکل های بهداشتی باعث ایجاد شرایط هشدار خواهد شد.

  http://nedayepishva.com/?p=64105&preview=true لینک کوتاه

   

   105 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای