امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 28 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:23 | تعداد بازدید : 6330 نفر | امتیاز خبر :
 • کم کاری مدیران بهزیستی شهرستانهای استان تهران

  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: مدیران بهزیستی شهرستانهای استان تهران در ارائه خدمات به معلولان کم کاری می کنند.   به گزارش ندای پیشوا؛ ثریا شارقی افزود: بهزیستی کشور طبق قانون ...

  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: مدیران بهزیستی شهرستانهای استان تهران در ارائه خدمات به معلولان کم کاری می کنند.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ ثریا شارقی افزود: بهزیستی کشور طبق قانون باید برای هر خانواده که معلول داشته باشد مسکن تهیه کند. مدیر کل امور بانوان استانداری تهران گفت: در شهرستانهای استان تهران باید بیشتر تلاش کنند که خانواده های دارای معلول را صاحب خانه کنند. شارقی افزود: شهرستانهای استان تهران در این زمینه از یک عقب افتادگی رنج میبرند مانند قرچک ،بهارستان و پیشوا که توجه کافی به آنها نشده است. وی گفت: در تبصره هجده، ۳۳ میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات داریم برای اشتغالزایی مددجویان که فقط ۴ میلیارد آن جذب شده است که باید بانکها با مددجویان همکاری بیشتری کنند و مدیران هم پیگیری کنند. شارقی افزود: وجود قوانین دست و پاگیر نکته دیگریست که باید کاری کرد که این خدمات دولتی هدر نرود.

  ۸۸۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای