امروز : شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 19 آگوست, 2018 | ساعت انتشار خبر : 11:12 | تعداد بازدید : 8784 نفر | امتیاز خبر :
 • کمیته امداد پیشوا آماده دریافت نذورات قربانی مردم است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا و حامیان و خیران این نهاد با صدور پیامی از مردم مومن و نیک‌اندیش دعوت کرد تا در برنامه‌های ...

  کمیته امداد پیشوا آماده دریافت نذورات قربانی مردم است

  کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا با صدور پیامی از مردم مومن و نیک اندیش دعوت کرد تا در برنامه‌های امسال عید سعید قربان حضوری فعال داشته باشند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا و حامیان و خیران این نهاد با صدور پیامی از مردم مومن و نیک‌اندیش دعوت کرد تا در برنامه‌های امسال عید سعید قربان حضوری فعال داشته باشند.

  این نهاد مقدس با جمع‌آوری کمک‌های مردمی، اقدام به ذبح گوسفند به صورت جمعی و توزیع گوشت آن در بین نیازمندان و مددجویان می نماید.

  این حرکت زیبا، خالص و خدایی مانند شجره طیبه‌ای بود که به یاری خداوند و همت شما هر سال باشکوه‌تر از سال قبل برگزار خواهد شد تا جایی که در سال گذشته توانستیم ۱۰۰۰ کیلو گوشت را بین نیازمندان و ایتام توزیع کنیم.

  کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا کمک‌های نوع دوستانه مردم را در قالب‌های قربانی و نذورات پذیرفته و به دست مردم نیازمند می‌رساند.

  مردم خیر و خیراندیش هم می‌توانند از این فرصت مناسب به منظور نیکوکاری و مهرورزی استفاده کرده و با کمک‌های خود این مدیریت را در راستای خدمت بیشتر و بهتر به نیازمندان یاری کنند.

  بر پایه این گزارش، شماره حساب‌های ۰۱۱۰۶۷۷۲۳۳۰۰۸ بانک ملی به  نام کمیته امداد و شماره کارت همین حساب ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۱۹۵۴۶ برای واریز وجوه نقدی در نظر گرفته شده است.

  انتهای پیام/*

   530 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای