امروز : چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 17 جولای, 2013 | ساعت انتشار خبر : 12:23 | تعداد بازدید : 555 نفر | امتیاز خبر :
 • کمدین کویتی حاضر به تقلید و تمسخر سیدحسن نصرالله در «mbc» نشد

  کمدین کویتی پس از آنکه تهیه‌کنندگان برنامه کمدی «وای فای» از او خواستند شخصیت سیدحسن نصرالله را تقلید و تمسخر کند، از کار با این برنامه شبکه «mbc» کناره‌گیری کرد. به گزارش پایگاه خبری ...

  کمدین کویتی پس از آنکه تهیه‌کنندگان برنامه کمدی «وای فای» از او خواستند شخصیت سیدحسن نصرالله را تقلید و تمسخر کند، از کار با این برنامه شبکه «mbc» کناره‌گیری کرد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،  به نقل از پایگاه خبری المنار، منابع نزدیک به «داوود حسین» کمدین کویتی اعلام کردند وی پس از آنکه تهیه‌کنندگان برنامه کمدی «وای فای» از او خواستند تا شخصیت سیدحسن نصرالله را تقلید و تمسخر کند از این برنامه کناره‌گیری کرده است.

  بنابر این گزارش وی با اعتراض به این خواسته این برنامه را برای تکریم شخصیت‌های دینی و مقابله با سیاسی کردن هنر تحریم کرده و گفته است حاضر نیست در تصفیه حساب‌های سیاسی حاضر شود.

  پس از انتشار این خبر در فضای مجازی، فعالان شبکه‌های اجتماعی در کشورهای عربی ضمن تحسین اقدام این کمدین کویتی تصمیم وی را شجاعانه خوانده و الگو گرفتن از او توسط دیگر هنرمندان را خواستار شدند.

  به گزارش فارس، برنامه کمدی «وای فای» از جمله کمدی‌های معروف در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس است که همه ساله توسط شبکه سعودی «mbc» پخش می‌شود.

  در این برنامه کمدی که هر قسمت آن داستان مجزای خود را دارد چهره‌های رسانه‌ای، سیاسی، هنری و فعالان اجتماعی در جهان عرب به سخره گرفته می‌شوند که بارها داستان‌های آن تنش‌زا شده است.

  منبع:خبرگزاری فارس

   510 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای