امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:02 | تعداد بازدید : 4716 نفر | امتیاز خبر :
 • کمبود و افت فشار آب، مشکلی از طرف مدیریت شهرستان

  فرماندارشهرستان پیشوا گفت: اگربرنامه ریزی بود، امروز کمبود و افت فشار آب، گریبانگیر مردم نمی شد.   به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار پیشوا در جلسه شورای اداری افزود: پیش بینی این گونه حوادث، یکی ...

  فرماندارشهرستان پیشوا گفت: اگربرنامه ریزی بود، امروز کمبود و افت فشار آب، گریبانگیر مردم نمی شد.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار پیشوا در جلسه شورای اداری افزود: پیش بینی این گونه حوادث، یکی از مولفه های اصلی مدیریت است که در حوزه آب نیز باید مورد توجه قرار گیرد، اگر از ماه های پیش برنامه ریزی های لازم صورت می گرفت، امروز کمبود و افت فشار آب گریبانگیر مردم نمی شد.

  حسین عباسی گفت: طی هفته های اخیر، مشکلاتی در حوزه آب شرب شهرستان پیشوا به وجودآمده بود که این مشکل با تعامل مسولان تا حدودی رفع گردید ولی با توجه به افزایش دمای هوا و میزان مصرف، باید ضمن تشویق مردم به صرفه جویی در مصرف آب، تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطعی آب اندیشیده شود ولی مردم نباید به دلیل کوتاهی مسئولان با مشکل مواجه شده و چوب کم کاری آنان را بخورند.

   

  وی افزود:  چهار جلسه شورای تأمین شهرستان پیشوا به موضوع کم آبی در شهر و روستا اختصاص یافته که این امر نشان از اهمیت ویژه تأمین آب برای مردم دارد.
  عباسی گفت:
  فرماندار شهرستان پیشوا تأکید کرد: بهره مندی پیشوا از آب سد ماملو، یکی از مطالبات مهم مردم شهرستان است که تاکنون محقق نشده است.
  وی گفت: وظیفه مدیران، تلاش و تکاپو برای تامین آرامش مردم است و انصاف نیست که مردم به دلیل کوتاهی مسئولان در مضیقه قرار بگیرند.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: با توجه به شرایطی که ایران اسلامی در آن قرار دارد، مدیران موظفند تا اقدامات خود را بر اساس جلب رضایت مردم پایه ریزی کرده و برای رفع مشکلات آنان از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.

  عباسی گفت: انتخابات یک پروژه مهم سیاسی است که هر آنچه امروز مدیران انجام می دهند، اثرات وضعی خود را در میان مردم و جامعه بر کمیت و کیفت برگزاری انتخابات نشان می دهد.
  وی افزود: کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی باید با تنظیم رفتار و مراقبت از گفتار، عمل و حتی عکس العمل ها، رضایت مردم را جلب کرده و زمینه مشارکت حداکثری آنان را در انتخابات امسال فراهم کنند.

  ۶۱۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای